Vědecké a výzkumné instituce

AB Kontakt.cz » Instituce a úřady » Vědecké a výzkumné instituce

 

 1. PAPco, s.r.o., Praha-Prosek

  Firma se zabývá obchodní činností v oblasti průmyslové kontroly. Zastupujeme firmy GE Inspection Technologies, Yxlon, Helling, Joel. RTG filmy a přístroje, kapilární prostředky, UZ sondy, měrky a etalony, magnetické přístroje, vyvolávací automaty.
  http://www.papco.cz

 2. Institut pro testování a certifikaci, a.s., Zlín-Louky

  Poskytujeme odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace, ISO 9001, 140001, HACCP, OHSAS, CE, kalibrace pro stavební a zdravotnické výrobky.
  http://www.itczlin.cz

 3. Strojírenský zkušební ústav, s.p., Brno-Medlánky

  Nabízíme zákazníkům zkoušení, posuzování shody a certifikaci výrobků pro trhy EU i mimoevropské. Certifikace GOST R, UkrSEPRO, inspekční činnosti, certifikace SMJ, služby kalibrační laboratoře, poradenství, školení.
  http://www.szutest.cz

 4. SYNPO, Pardubice-Zelené Předměstí

  Výzkum a vývoj syntetických polymerů, nátěrových hmot, kompozitů, lepidel a polymerů. Vyrábíme a prodáváme prvotřídní barvy, polyesterové tmely, nátěrové barvy, základové barvy, laky, metalízy. Nátěrový systém AKRYLMETAL, VEROMIX, ZIRAFINOL.
  http://www.synpo.cz

 5. Státní veterinární ústav Olomouc, Olomouc

  Provozujeme akreditovanou zkušební laboratoř č. 1144. Laboratorně vyšetřujeme potraviny, krmiva, vodu, biologické materiály, léčiva a kosmetické přípravky. Laboratorní diagnostika infekčních a neinfekčních chorob a onemocnění zvířat včetně BSE a vztekliny, monitoring cizorodých látek. Dále provádíme monitoring cizorodých látek v potravinovém řetězci člověka, zvířat a prostředí, certifikaci potravin, surovin pro jejich výrobu a krmiv. Dále zajišťujeme odbornou poradenskou činnost a svoz vzorků.
  http://www.svuolomouc.cz

 6. Inženýrská akademie ČR, o.s., Praha 1

  Rozvoj možností využití potenciálu naší inženýrské veřejnosti. Zaměření na průmysl.
  http://www.eacr.cz

 7. OPROX, a.s., Brno-Černá Pole

  Jsme zaměřeni na výzkum pro bezpečnost a komfort řízení letu ultralehkých letadel, zpracování obrazových informací, rozpoznávání obrazů korelačními metodami. Spolupráce na zajímavých projektech s talentovanými studenty na brněnských vysokých školách.
  http://www.oprox.cz

TOPlist