Velkoobchod obalů

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod obalů

 

 1. OVOCNÉ KYTICE OSTRAVA - JABLENKA, Ostrava

  Ovocné kytice Ostrava a dárkové koše v Ostravě jako nový dárkový segment,který vám přináší rodinná firma Jablenka, dárky z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Ovocné kytice,čokoládové kytice,dárkové koše,prémiové bonboniéry a pralinky jako exkluzivní dárky k narozeninám,svátku a jiným výročím,ale i jako firemní dárky. Na firemní oslavy,rauty,společenské,sportovní a event akce dodáváme specializovaný catering z ovoce a belgické čokolády jako jsou jahodyv čokoládě,banány v čokoládě a jiné ovoce v čokoládě. Ovocné kytice a ovoce v čokoládě dodáváme i na svatby v Ostravě a širokém okolí.
  http://www.jablenka.cz

 2. Obalové materiály Tomza, Brno

  Náš obor jsou obaly – obalové materiály – výroba a prodej obalového materiálu. Sortiment: stretch fólie, lepící pásky, bublinkové fólie, kartony, LDPE fólie, vázací pásky, vlnitá lepenka, kartonové hrany a rohy, pěnová fólie. Provozujeme chráněnou dílnu. Poskytujeme náhradní plnění.
  http://www.tomza.cz

 3. EXCOLO s.r.o., Cheb-Háje

  Dodáváme obalové materiály, obaly, vázací pásky, plastové pásky (páska PP, páska PET, páska PES), ocelové pásky, lepící pásky, spony, páskovače, páskovací stroje, rohy, ochranné růžky, kurty, upínací pásy, folie, bublinková a stretch folie, FLO-PAK, karton, krabice, bedny, klíny, sítě, palety, fixační vaky, protiskluzové podložky, přepravní obaly. Realizujeme balení a ložení, poradenství v balení. Vydáváme doporučení přepravního balení, které může ověřit naše akreditovaná zkušební laboratoř.
  http://www.excolo.cz

 4. Ancora Praha, spol. s r.o., Praha-Chodov

  Dodáváme slitiny na bázi mědi od firmy Albromet, bronzy, hliníkové, cínové bronzi, mosazi, bez i s berylliem. Prodáváme plastové obaly firmy Saier - hoboky, vědra, kbelíky s víkem pro nátěrové hmoty, tmely, potraviny. Zařízení pro tepelné zpracování kovů SMS Elotherm. Indukční kalení, indukční ohřev, indukční žíhání, laserové kalení a zušlechťování. Bezpečnostní nářadí nejiskřivé, nemagnetické, nekorodující. Nabízíme elektrojiskřivé řezací stroje Seibu, servis hloubiček AEG Elotherm.
  http://www.ancorapraha.cz

 5. Stapak, spol. s r.o., Staré Město

  Nabízíme stříkací a lakovací systémy - Walther-Pilot, pistole, zásobníky MDG, míchadla, kabiny, lakovny, airless, airmix, pumpy, Graco, Wiwa, Pneumatiku Festo, kompresory Schneider-Bohemia. Máme dávkovací systémy jedno a vícekomponentní - Hilger und Kern/ Dopag, dávkovací ventily, dopravní pumpy pístové, zubové, směšovací zařízení. Dodáme obaly a obalovou techniku, folie PE, LDPE, HDPE, speciální, přířezy, sáčky, pytle, kartony, vázací a lepící pásky, odvíječe, balící stroje, svářečky folií.
  http://www.stapak.cz

 6. DAPAS, Konice

  Vyrábíme LDPE fólie, hadice, polohadice, teplem smrštitelné fólie, LDPE pytle, sáčky, potravinářské obaly, fólie z recyklovaného PE, fixační strečové fólie, bublinkové fólie. Možnost potisku těchto produktů šesti barvami. Dále vyrábíme odnosné tašky.
  http://www.dapas-konice.cz

 7. KRABICE, s.r.o., Praha-Čakovice

  Jsme ryze česká společnost, jejíž doménou je výroba obalů z vlnité lepenky a kartonu. Kartonové krabice, papírové krabice s víkem, kartonové obaly. Krabice z vlnité lepenky na zakázku. Specializovaná výroba průmyslové kartonáže. Víkové a paletové krabice, kartonové přepravní boxy. Krabice z mikrovlny. Klopové, archivační a úložné krabice z kartonu. Bezpečnostní až sedmivrstvé kartonové obaly. Dvouvrstvá lepenka v rolích. Folie, pásky. Promptní realizace zakázek. Doprava kurýrem, osobní odběr.
  http://www.krabice.vyrobce.cz

 8. PPO GROUP CZ, s.r.o., Znojmo

  Vyrábíme a prodáváme plastové přepravky pro potravinářský průmysl (přepravky na maso, přepravky na ovoce, atd), přepravky pro technický průmysl, transportní vozíky, bigboxy. Navrhujeme a vyrábíme přepravní fixace (řada ekoline) na ochranu výrobků.
  http://www.ppobaly.cz

 9. Greif Czech Republic a.s., Ústí nad Labem-Klíše

  Výroba kovových obalů pro pevné, sypké i kapalné látky tzn. obaly s odnímacím víkem či šroubovými uzávěry od 32 do 216,5 litrů objemu. Obaly jsou určeny převážně pro chemický, petrolejářský či potravinářský průmysl. Výroba obalů i se speciálním vnitřním syntetickým lakem odolným proti chemikáliím a ISO sudů 210 litrů. Maloobsahové sudy 32 - 65 litrů v provedení válcovém či konickém.
  http://www.greif-cz.com

 10. Tauri CZ, s.r.o., Olomouc-Nová Ulice

  Výroba a distribuce obalových materiálů. Hlavním sortimentem je dvouvrstvá vlnitá lepenka v rolích nebo formátech, dále pak třívrstvá vlnitá lepenka a různé typy papírů k dalšímu zpracování.
  http://www.tauri.cz

 11. NOVPLASTA CZ, s.r.o., Slatiňany

  Výroba a velkoobchod. Vyrábíme a dodáváme PE polohadice, teplem smrštitelné, strečové a bublinkové fólie, papírové pytle s PE vložkou, PE pytle, bublinkové a paletizační pytle, LDPE a HDPE fólie a ostatní vázací a obalový materiál pro balení.
  http://www.novplasta.cz

 12. Splast, s.r.o., Ostrava-Heřmanice

  Výroba tašek z PE materiálu, mikrotenových tašek, BIO tašek i ze škrobu, OXO tašky a sáčky do odpadkových košů, vázací pásky a plasty. Výroba a potisk plastových obalů, textilních tašek a papírových tašek - bavlněné, papírové, ploché a kroucené ucho. Bavlněné tašky, tkané, polypropylenové, tašky z juty, autoobaly, potahy sedadel s potiskem, obaly na pneumatiky, ochranné folie, lepící pásky s reklamním potiskem, varovné pásky, plastové obálky a folie, sáčky na psí exkrementy a plastové pytle.
  http://www.splast.cz

 13. JK PLast s.r.o., Louny

  Velkoobchod a výroba obalových materiálů. Nabízíme kelímky, tácky, fólie, balicí papír a další kompletní sortiment obalů.
  http://www.jkplast.cz

 14. Akart CZ spol. s r.o., Valašské Meziříčí-Bynina

  Vyrábíme průmyslové a přepravní obaly, kartonáž: hladká a vlnitá lepenka dvouvrstvá (role, formáty) až sedmivrstvá, obaly a krabice skládací, klopové, přepravní, výseky. Nabízíme přířezy, proklady, fixační mřížky, vícebarevný potisk. Obalový servis.
  http://www.akart.cz

 15. C & C Líně spol. s r.o., Líně

  Vyrábíme obaly z polypropylenu, PP, BOPP, sáčky, folie, obálky na CD a DVD, pošetky, sáčky s eurovýsekem. Potisk fólií je šestibarevný flexotisk. Internetový obchod.
  http://www.cacline.cz

 16. Maph, s.r.o. , Liberec XXV-Vesec

  Maloobchodní a velkoobchodní prodej překližek, sololitu, OSB-3 desek, palubek, hobry, podlahovek a cetris desek.
  http://www.maph.cz

 17. SVĚT TAŠEK spol. s r.o., Praha-Michle

  Výroba a prodej ekologických, ekonomických i luxusních papírových tašek v mnoha druzích, barvách, velikostech a provedeních. Velké množství tašek skladem ihned k dodání. Široká nabídka tašek a obalů na láhev. Dotisk sítotiskem.
  http://www.svettasek.cz

TOPlist