Velkoobchod papírového a polygrafického zboží

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod papírového a polygrafického zboží

 

 1. Fujifilm Sericol CZ, Vráž

  Firma se zabývá prodejem inkoustů pro digitální tisk, sítotisk, flexotisk, velkoformátové digitální tiskárny. Dodáváme pomocnou chemii. Servis napínání sít, míchání barev. Poradenská činnost v oblasti sítotisku. Doprava zboží zdarma do 24hodin.
  http://www.sericol.cz

 2. TECOM paper, Praha-Kbely

  Firma vyrábí kotoučky pro pokladny, fax a dálnopis, tachografy. Dodáváme samolepicí etikety, registrační papíry EKG, EEG, parkovací lístky a karty, bezpečnostní samolepky, štítky, jízdenky, vstupenky, kasarole, roličky a role.
  http://www.tecompaper.cz

 3. ICO TRADE, spol. s r.o., Říčany-Radošovice

  Zabýváme se dovozem a velkoobchodem psacích a kancelářských potřeb. Dodáme kuličkové tužky, popisovače, zvýrazňovače, sešívačky, děrovačky, sponky, ořezávátka, bílé a korkové tabule, gumy, stojánky na psací potřeby, zvlhčovací polštářky, houbičky.
  http://www.icotrade.cz/ic/pagekategorie.php?parkategorie=Home

 4. EMADO Hradec Králové, s.r.o., Hradec Králové-Pouchov

  Dodáváme kancelářské potřeby a školní potřeby, papír, xerox, tiskopisy, obálky, lepidla, razítka, kalkulačky, tabule, židle, materiál pro tisk, reklamní přítisky, kalendáře, diáře. Úklidové prostředky, hygiena, drogerie. Jsme členem partner4office.
  http://www.emado.cz

 5. Myris Trade s.r.o., Praha-Krč

  Velkoobchod s dárkovými a dekoračními předměty, nefunkčními repliky historických palných a sečných zbraní. Jsme přímý dovozce exotických dárků. Dále dovozce a vývozce zahraničních knih, časopisů, odborné literatury a distributor vědeckých periodik.
  http://www.myris.cz

 6. Grafona, s.r.o. , Praha-Hostivař

  Dodáváme polygrafické materiály: lepidla disperzní, tavná a pur PLANATOL, šicí dráty pro linky V1 a obalový průmysl, folie pro termolaminaci. Dodáme fotopolymerní desky pro tamponový tisk, materiály pro suchý ofsetový tisk, hořčíkové a mosazné desky.
  http://www.grafona.cz

 7. LIPA - velkoobchod papírem , Liberec III-Jeřáb

  Nabízíme široký sortiment a internetový obchod pro Vaši kancelář, firmu, školu či úřad. Dodáváme školní a kancelářské potřeby, psací a rýsovací potřeby, xeroxy, papíry všeho druhu, obaly, obalový materiál a hygienické potřeby. Rozvoz zboží zdarma.
  http://www.velkoobchodpapirem.cz

 8. Záškoda velkoobchod s.r.o., Jihlava

  Velkoobchod s papírem a obalovým materiálem. Nabízíme xerografické kopírovací, tabelační, faxové papíry, obálky, etikety, kotoučky, pořadače, lepicí pásky, balicí papíry, papírové pytle, stretch folie, toaletní papíry, ubrousky, papírové ručníky.
  http://www.zaskoda.cz

TOPlist