Velkoobchod potravin

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod potravin

 

 1. Česká včela s.r.o., Rakovník

  Vyrábíme a prodáváme medoviny. Provádíme výkup a export medu.
  http://www.ceskavcela.cz

 2. GUNA spol. s r.o., Praha 17 - Řepy

  Provozujeme velkoobchod sušených plodů.
  http://www.guna-nuts.com

 3. Intersnack, a.s., Choustník

  Distribuce bramborových lupínků, slaného pečiva, oříšků a popcornu.
  http://intersnack.devel.sic.cz

 4. NEGOCIO s.r.o., Hradec Králové-Věkoše

  Velkoobchod mražených potravin nabízí rybí, kuřecí, krůtí a králičí mražené maso, pangasius, zmrzlinové dezerty a hračky Menorquina, dorty, mražené polotovary, česnek, jahody. Zabýváme se importem a distribucí mražených potravin po celé ČR.
  http://www.menorquina.cz/

 5. Garpey Group, s.r.o., Praha-Nové Město

  Firma dovážející konzervované ovoce a zeleninu, koření, křehký chléb, rybí produkty a čokolády ze Španělska.
  http://www.garpeygroup.com

 6. SOLO SIRKÁRNA, a.s., Sušice II

  Zápalky, sirky a krabičky zápalek. Vyrábíme bezpečnostní, domácnostní, standardní, domácí, trhací, krbové a reklamní. Dodáváme zapalovače, podpalovače a kuřácké potřeby. Reklama a potisk. Distribuce a logistika je součástí dodávek do celého světa.
  http://www.solosirkarna.cz

 7. PREGO Hradec Králové , Hradec Králové-Slezské Předměstí

  Velkoobchodní prodejce italských surovin na zmrzlinu, dorty, moučníky, Tiramisu, cukrářské suroviny, ovocné saláty, toppingy, polevy, horkou čokoládu, ledovou tříšť.
  http://www.pregel.cz

 8. FRUITIM CZ s.r.o. , Klatovy II

  Jsme specializovaný velkoobchod zaměřený na denní rozvoz ovoce, zeleniny a dalších specialit pro hotely, restaurace, školní jídelny, pizzerie a prodejny. Doprava od nás až do Vaší provozovny je zdarma. Zboží připravíme na základě Vaší objednávky.
  http://www.fruitim.cz/

 9. ALIMPEX - Louny, spol. s r.o. , Louny

  Velkoobchod a distribuce mléčných výrobků.
  http://www.alimpex.cz

 10. BYLINY Mikeš s.r.o., České Budějovice 2

  Nákupna léčivých rostlin a lesních plodů, výkup probíhá v období květen - říjen.
  http://www.bylinymikes.cz

 11. BENKOR s.r.o., Velký Borek-Mělnická Vrutice

  Vyrábíme a prodáváme koření, bylinky, kořenicí směsi, výrobky zdravé výživy, dietetické výrobky. Dále nakládací přípravky DEKO, NOVA, Dia NOVA, Želírka. Vlastní distribuce. 75 let tradice výroby koření. V současné době jsme rozšířili nabídku o některé speciální bylinky a nové směsi, BIO výrobky a certifikované bezlepkové výrobky. V případě zájmu namícháme směsi dle vašich požadavků. ISO 9001:2000. Svým klientům nabízíme mj. kvalitu, individuální přístup a zajištění dodávek rychle a včas.
  http://www.benkor.cz

 12. ASPIUS spol. s r. o., Řitka-Obchodní zóna

  Prodáváme kvalitní chlazené a mražené maso z celého světa - jihoamerické hovězí, telecí, jehněčí, klokan, pštros, zvěřina, francouzská drůbež, mražené ryby, krevety a mořské plody. Na přání dovoz specialit. Rozvoz po celé ČR.
  http://www.aspius.cz

 13. FONTÁNA Kroměříž, spol. s r.o., Kroměříž

  Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej nápojů, jako pivo, víno, alko, stolní minerální vody, aj. Nabízíme cigarety, brambůrky a tyčinky. Půjčíme Vám výčepní zařízení, provádíme sanitace. Dovoz do 24 hod.
  http://www.fontanakm.cz

 14. INPOST, spol. s r.o. , Kunovice

  Velkoobchodní prodej masa a masných výrobků.
  http://www.inpost.cz

 15. ČOKO KLASIK, Česká Třebová

  Vyrábíme čokoládové bonbóny, reklamní cukrovinky, bonboniéry, kolekce, dezerty, kokosové tyčinky a sojové suky DEJSI. Vyrobíme reklamní bonbony, cukrovinky, dárkové balíčky, koše, předměty s logem a v balení dle vašeho požadavku. Poskytujeme náhradní plnění. Bezlepkové potraviny, sojové řezy. Čokoládové bonbóny s lahodnými náplněmi v bílé, tmavé a mléčné čokoládové polevě. Kokosovo arašídové tyčinky Gracie. Výroba a prodej čokoládových bonbonů, bonboniér a reklamních předmětů.
  http://www.cokoklasik.cz

 16. PISTACHIO a.s., Podivín

  Export a import suchých plodů a sušeného ovoce - zpracováváme oříšky, suché plody a sušené ovoce v čokoládě, arašídy ve skořápce i loupané, pistácie a pistáciová jádra, kešu, mandle, mák, kokos, vlašské ořechy. Prodáváme volně ložené i balené zboží.
  http://www.pistachio.cz

TOPlist