Velkoobchod potřeb pro bydlení

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod potřeb pro bydlení

 

 1. GARLAND distributor, s.r.o., Jičín-Valdické Předměstí

  Zahradní technika MTD, Bolens, Yard-Man, Cub-Cadet, Homelite, RYOBI, Marunaka. Dodáváme široký sortiment zahradní techniky: sekačky, provzdušňovače, traktory, štípače na dřevo, křovinořezy, pily, drtiče, sněhové frézy, sněžné frézy. Distribuujeme elektrické nářadí RYOBI, DWT, Scheppach a Woodster. Nabízíme též široký sortiment příslušenství na zahradní sekačky značek Agri-Fab a Turfmaster. Široká síť prodejců a autorizovaných servisů po celé ČR. Profesionální přístup, 16 let na trhu v ČR.
  http://www.garland.cz

 2. EURO Enterprise, s.r.o., Olomouc-Slavonín

  Prodej obalů, zámků a kování, nářadí, zahradního a koupelnového vybavení, podlahových krytin a potřeb pro bydlení.
  http://www.maxeuro.cz

 3. HABARTline, s.r.o., Praha-Záběhlice

  Svítidla a osvětlení od domácích i zahraničních výrobců, realizace od projektu přes výpočty, dodávky, montáže, kontrolní měření až k servisu a údržbě osvětlovacích soustav. Spolupracujeme s významnými společnosti na našem trhu a snažíme se poskytovat našim zákazníkům nadstandardní služby. Profesionální interiéry vytváříme společně s architekty a projektanty. Rádi Vám poradíme při Vašem výběru osvětlení tak, aby svítidla splňovala nejenom estetické, ale i technické požadavky.
  http://www.habartline.cz

 4. Bossami, s.r.o., Říčany-Strašín

  Nabízíme autorizovaný prodej sekčních garážových a průmyslových vrat značek Alpha Deuren International a TOORS DOOR SYSTEMS.
  http://www.bossami.cz

TOPlist