Velkoobchod sportovních potřeb

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod sportovních potřeb

 

 1. LEVELTRONIC, s.r.o., Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

  Prodáváme výrobky švédské firmy POC. Výrobky pomáhají chránit život a snížit následky při sportech, kde dochází k pádům. Nabízíme helmy, páteřové a bederní chrániče, chrániče kolen, chrániček loktů a brýle. Výrobky splňují bezpečností standardy.
  http://www.poc-sport.cz

 2. SUPRA Praha, spol. s r.o., Praha-Hloubětín

  Prodej loveckých, sportovních, sebeobranných zbraní a příslušenství, sportovních kuší Ten Point, obranných prostředků, nožů Nieto a Fox, lovecké optiky Meopta. Zastoupení firem Antonio Zoli, F.A.I.R., Tanfoglio, střelivo Fiocchi, Hirtenberger.
  http://www.supra.cz

 3. DEEP SPIRIT s.r.o., Teplice-Trnovany

  Prodej potápěčského vybavení. Distribuce výrobků společností WaterProof, NiteRider Dive Lights a Apeks. Pořádání potápěčských kurzů.
  http://www.deepspirit.cz

 4. Dymatizeonline.cz , Smržice

  Specializovaný velkoobchod a on-line e-shop. Výhradní dovozce firem Dymatize, MuscleTech, Nutrex, PVL, VPX, Ultimate Nutrition, Inner Armour, Optimum Nutrition, Fizogen, Designer Whey, SAN SNS. Nabízíme široký sortiment zboží - proteiny pro budování svalové hmoty (Elite Whey, Xpand, ISO100), sacharidy (Megagainer), kreatin, energizéry, spalovače tuku, kloubní výživu, aminokyseliny, speciální doplňky, NO-produkty. Nabízené zboží máme skladem, k dodání ihned. Poskytujeme odborné poradenství.
  http://www.dymatizeonline.cz

 5. hokejprofi.cz, Brno-Bosonohy

  On-line prodej hokejové výstroje a potřeb pro florbal, hokejbal, in-line. Velkoobchod značek Easton, Bauer Nike, Ccm, Rbk, Torspo, Tps, Sher-wood, Dr, Ferland, Franklin, Botas a Unihoc, Salming. Nabídka kompletního vybavení pro hokejbal a floorbal.
  http://www.hokejprofi.cz

 6. Camping Tex CZ s.r.o. , Lomnice nad Popelkou

  Výroba stanů, verand k obytným přívěsům a prodej doplňků pro kempování.
  http://www.campingmarket.cz

 7. AUREUS, s.r.o., Pardubice-Polabiny

  Velkoobchodní a maloobchodní prodej golfového vybavení a numismatiky.
  http://www.skygolf.cz

 8. EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. , Přelouč

  Armyshop prodává armádní materiál, znehodnocené zbraně, maskáče, vojenské boty, stany, nářadí, vojenská technika. Nabízíme military bazar, prodej výstroje AČR a jiných armád, vybavení pro rybáře, skauty, trempy, pracovní oblečení.
  http://www.excaliburarmy.cz

 9. E-lyze.cz , Brno-Řečkovice

  Provozujeme obchod s lyžemi a vybavením na lyže. Pánské, dámské lyže značek Blizzard, Elan, Fischer a další. Dále pak prodáváme snowboardové vybavení a snowboardy. Najdete u nás termoprádlo, lyžařské brýle, helmy, chrániče, vaky na lyže a snowboardy.
  http://www.e-lyze.cz

 10. VELMAT s.r.o., Letovice

  Jsme velkoobchod na jízdní kola, náhradní díly a příslušenství. Nabízíme kola značky Velmatti a Vautron. Dodáváme náhradní díly značky Selcof, Geax, Vittoria, Casco, Shimano, Rubena, Kenda, Suntour. Jsme výhradní dovozce značky Selcof Itálie.
  http://www.velmat.cz

 11. Trimm Sport, s.r.o., Plzeň-Křimice

  Velkoobchodní prodej sportovního a outdoor oblečení a vybavení. Výroba stanů, spacích pytlů a oblečení Trimm. Výhradní zastoupení značky Sherpa, Philosophy of Sherpa, Gelert a HumDrum. Zastoupení Emme, Fashy, Techtrail, Excel, Wilson a jiných značek.
  http://www.trimm.cz

TOPlist