Velkoobchod spotřební elektroniky a elektrotechniky

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod spotřební elektroniky a elektrotechniky

 

 1. KOVOSLUŽBA Praha, Praha-Holešovice

  Opravy, servis a prodej domácích spotřebičů (mrazničky, chladničky, sporáky, kotle, watky, topidla, bojlery, karmy, plynové a elektrické varné desky, pračky, myčky a sušičky. Prodáváme domácí spotřebiče a náhradní díly. Opravujeme u zákazníka.
  http://www.kovosluzba-praha.cz

 2. Petr Krátký - 3K Foto, Praha-Vinohrady

  Velkoobchodní a maloobchodní prodej klasických i digitálních fotoaparátů, možnost vyzkoušení a zapůjčení.
  http://www.3k-foto.cz

 3. Spotřebiče, s.r.o., Praha-Kyje

  Prodáváme značkové levné domácí spotřebiče, vestavné i volně stojící s drobnými kosmetickými vadami prvotřídní funkčnosti - značek AEG, Elektrolux, Zanussi, Liebherr, Küppersbusch, Miele a SMEG v I. a II. jakosti s plnou zárukou. V našem sortimentu levně nakoupíte také lednice, mrazáky, vinotéky, ale i jiné spotřebiče pro Vaši domácnost či kuchyně jako třeba myčky, pračky, pečící trouby, sklokeramické desky i indukční, digestoře, kávovary, mikrovlnné trouby.
  http://www.nove-levne.cz

 4. Panter, spol. s r.o., Praha-Podolí

  Prodáváme elektroniku Sennheiser, Neumann, Klein&Hummel, Fohn - mikrofony, sluchátka, konferenční a tlumočnické soupravy, audiologie, reprosoustavy Elac, komponenty K&M, Rycote, Benchmark, Arcus-Audio. Nabízíme servis a pronájem.
  http://www.panter-praha.cz

 5. TORAKA SVIT MOST, Most-Čepirohy (areál skleníku)

  Velkoobchod elektroinstalačním materiálem. Nabízíme kompletní sortiment jako svítidla, zdroje, el. přístroje, kabely, vodiče, spínače, zásuvky, rozváděče, jističe, krabice, měřicí a reg. technika. Čidla a relé. Dodáme také bílé zboží, elektroniku.
  http://www.toraka.cz

TOPlist