Velkoobchod surovin a polotovarů

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod surovin a polotovarů

 

 1. Plotovky, latě a stavební řezivo od Vycpálka, Ondřejov

  Vycpálek Praha nabízí velký sortiment dřevařského materiálu, truhlářského a stavebního řeziva. Plotovky, OSB desky, palubky a další produkty jsou vysoké kvality. Dřevo atypických rozměrů dodává do 10 dnů od objednání. Nabízí také impregnační vanu.
  http://www.vycpalek.cz

 2. EG Energie, a.s. , Praha-Dolní Chabry

  Dodávky topných olejů, motorové nafty a benzinů.
  http://www.egenergie.com

 3. METALL FOX TRADE s.r.o., Podbořany

  Dodáváme nerezový hutní materiál, speciální nerez ocel. Zajistíme trubky, plechy, kruh. ocel, 6 a 4 hrany, dutou ocel, výpalky z plechů i příruby. Nabízíme niklové slitiny (alloy, incolloy, monel). Na přání polepíme plechy PVC (i laser).
  http://www.metallfox.cz

 4. AXOM KLADNO s. r. o., Kladno

  Jsme oficiální autorizovaný distributor plexiskla Perspex na českém trhu. Dodáváme plný a komůrkový polykarbonát včetně profilů, PETG, A-PET, PVC, polypropylen, polystyren, polyetylen, sendvičové desky Dibond a další plasty pro reklamu, design, průmysl a stavebnictví. Nabízíme ekonomickou variantu plexiskla Marcryl, trubky, tyče, lepidla a čističe. Zajistíme zhotovení finálního výrobku, leštění, lepení, gravírování, frézování, řezání laserem.
  http://www.axom.cz

 5. ACER-C.S. s.r.o., Ústí nad Labem-Všebořice

  Obchod pro truhláře a kutily. Prodáváme materiál na výrobu nábytku. Nabízíme stavební řezivo, palubky, osb desky, sololit, lamino desky, dřevotřísky, kuchyňské desky a dvířka, podlahy, parapety, lišty, dveře, dřezy, kování, spojovací materiál.
  http://www.acer-cs.cz

 6. Emeran 1860, s.r.o., Most

  Velkoobchodní prodej paliv. Využívání tuhých zbytků po spalování.
  http://www.emeran.cz

 7. EKU - BOHEMIA, spol. s r.o., Bílovec-Lubojaty

  Pěstování rychlerostoucích dřevin, produkce sazenic a dřevní štěpky. Dovoz, distribuce a prodej kosmetických výrobků značek Nike, Carlos Moya a Vidal.
  http://www.eku-bohemia.cz

 8. Alcom Alval s.r.o., Bruntál

  Nákup, skladování, dělení a prodej válcovaných polotovarů z hliníku a jeho slitin. Nabídka desek, plechů, kruhových tyčí a kotoučů. Tvarové dělení materiálů vodním paprskem - řezání vodním paprskem.
  http://www.alcomalval.com

TOPlist