Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Velkoobchod » Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

 

 1. Compo Praha, Praha-Libeň

  Dovážíme a prodáváme potahové a dekorační látky z Itálie, Turecka a Španělska. Zaměřujeme se na prodej pro velké výrobce sedacího nábytku i pro drobné čalouníky. Žinylka, mikroplyš, koženka. Nabízíme dekorační závěsy a individuální objednávky dle katalogu pro designery, architekty, kostyméry a filmová studia. Dodávání nábytku tuzemské i zahraniční výroby. Výroba kuchyní a kompletní realizace interiérů.
  http://www.compopraha.cz

 2. Wendel ČR, s.r.o., Brno-Žabovřesky

  Velkoobchod obuvi značky Marco Tozzi. Vysoce módní, aktuální trendy, velkoobchodní ceny. Dámská, pánská i dětská obuv, kabelky Marco Tozzi.
  http://www.marcotozzi.com

 3. FANTASY ITALIA, s.r.o., Strážnice (Areál Šohaje)

  Dovážíme dámské i pánské italské spodní a noční prádlo, plavky, pyžama a župany. V naší nabídce naleznete kompletní kolekce dámského spodního prádla značek Sí e Lei, Lormar, Leilieve, Pierre Cardin, FILA, Lovable, Lilly, Kappa, Jolidon, Cotonella, Bellissima, 6 Mia, Frames, Ami-Amy i Lovelygirl. Mužům nabízíme pánské spodní prádlo značek FILA, Sí per Lui, Jolidon, Cotonella a Gasoline Blu. Prádlo prodáváme jako velkoobchod pro obchody a sítě, nabídku vám předvedou naši obchodní zástupci.
  http://www.fantasyitalia.cz

 4. SPOLTEX, spol. s r.o., Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

  Velkoobchodní a maloobchodní prodej - prodáváme koberce, běhouny, PVC, linoleum, dřevěné a laminátové podlahy, plovoucí podlahy pro bytové i komerční účely včetně odborné pokládky. Rádi odborně poradíme.
  http://www.spoltex.cz

 5. Karo Leather, a.s., Praha-Karlín

  Výroba a prodej kůží, především pro výrobu kožených oděvů.
  http://www.karo-leather.com

 6. TEGAL, spol. s r.o., Počátky

  Dodáváme široký sortiment galanterní přípravy pro výrobce konfekce a koženého galanterního zboží. Zásobujeme prodejny textilní galanterie.
  http://www.tegal.cz

 7. Prekos Opava, s.r.o., Opava-Kateřinky

  Nabízíme prodej metrového textilu. Prodáváme tkaniny, podšívky, satény značky Tafetex. Dovážíme i dekorační látky, látky pro potahovanou kartonáž a pro výrobce smutečních potřeb.
  http://www.prekosopava.cz

 8. Apextextil, s.r.o., Kdyně

  Výroba a prodej bytového i hotelového textilu. Nabízíme široký sortiment kvalitního zboží a také velký výběr vzorů - polštáře, přikrývky, prostěradla, ložní soupravy, přehozy, křesílka a vaky, dekorační polštářky a sedáky. Kvalitní hotelový servis.
  http://www.apextextil.cz

 9. Tiger team, s.r.o., Praha-Zličín

  Prodáváme reklamní textil značek : Fruit of the Loom, B&C, Stedman, Hanes, Gildan, Result, Jt´s, Anvil, US Basic, Russell Europe, Jerzees, Kappa, Dunlop, Best in Town, James&Nicholson, Vossen, Slazenger, Myrtle Beach, PGA Tour, Cotton Made.
  http://www.tiger-team.cz

TOPlist