Velkoobchod a výroba

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba

 

 1. KAITRADE - laboratorní zkušební komory, Praha

  Prodej a servis laboratorních strojů pro Sluneční simulaci. Nabízíme i široké spektrum testovacích přístrojů jako jsou Teplotní komory a Klimatické komory, měřící a laboratorní přístroje, průmyslové sušárny a pece, které naleznete v laboratořích renomovaných výrobců automobilových dílů, vývojových laboratořích chemického, farmaceutického, kosmetického průmyslu a mnoha dalších odvětví a v certifikačních zkušebnách po celém světě. Nabízíme i široké spektrum testovacích přístrojů jako jsou teplotní a klimatické komory, měřící a laboratorní přístroje, průmyslové sušárny a pece. Nabízíme poprodejní servis všech výrobků.
  http://kaitrade.cz/

 2. Žárové zinkování a práškové lakování WIEGEL, Velké Meziříčí

  Nabízíme povrchové protikorozní ochrany ocelových konstrukcí žárovým pozinkováním. Provádíme konzervace a pasivace proti bílé rzi. Poskytujeme vyzvednutí / dodání dílů a technické poradenství. Žárové zinkování probíhá ve vaně o délce 15,2 m.
  http://cz.wiegel.de

 3. Granites, Žulová

  GRANITES, s.r.o. se zabývá dobýváním, zpracováním a prodejem přírodního kamene - Slezské žuly. Vyrábíme: kostky, žulovou mozaiku, krajníky, obrubníky, stavební kámen, žulové bloky, kamenné drtě, řezanou žulu, schody a dlaždice.
  http://www.granites.cz

 4. M.NAVY s.r.o., Valašské Meziříčí

  Výroba a prodej obalových materiálů. Nabízíme stretch fólie, vázací pásky, lepící pásky, dřevěné obaly, bariérové fólie, kurty, vlnitá lepenka, exportní balení a mnoho dalšího.
  http://www.m-navy.cz

 5. Slunečnicový a řepkový olej, poptávka, Praha

  Poptáváme slunečnicový a řepkový olej ve velkých množstvích. Prosíme o cenové relace a podmínky.
  http://

 6. Kniharshop.cz, Nový Jičín

  Zabýváme se výrobou a prodejem: Jídelních lístků, nápojových lístků z kůže, koženky, dřeva, PU, plátna. Obalů, složek, desek pro úřady a jiné společenské akce z kůže, koženky, sametu, plátna včetně potisku státním znakem, znakem obce či jiným. Výroba krabic, kazet na medaile aj. na míru.
  http://www.kniharshop.cz

 7. Krakonošovy kamenné koberce, Jablonec nad Jizerou

  Realizujeme kamenné koberce. Co to vlastně je? Je to bezespárová povrchová úprava cest, teras, chodníků apod. z kamínků, oblázků a kamenných drtí.
  http://www.kkk-koberce.cz/

 8. Ložiska a příslušenství s.r.o., Hranice

  Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek, gufer, spojovacího materiálu, svařovacího materiálu, nářadí a ochranných pomůcek.
  http://www.loziskaaprislusenstvi.eu

 9. Finské sauny, Frýdek Místek

  Vyrábíme pravé finské sauny - dřevěné sauny z masivu. Nabízíme jedinečnou možnost pořídit si venkovní srubovou saunu nebo roubenou saunu z kulatiny na vaši zahradu. Kromě typových srubových saun nabízíme také finské sauny na míru dle vašeho projektu.
  http://www.srubove-sauny.cz

 10. Reklama Ostrava, Ostrava

  Specializujeme se na reklamní kampaně, pronájem billboardů, štítových stěn, mostů, pronájem reklamních ploch na MHD, velkoplošný tisk bannerů, samolepek, tisk vizitek a letáků, reklamní polepy automobilů a výloh, celoplošné polepy, polepy ve výškách, výškové práce a technickou správu reklamních ploch.
  http://www.reklama-ostrava.cz

 11. Ochranné a pracovní oděvy NTS – Šedivý, Dolní Bousov

  Vyrábíme ochranné a pracovní oděvy - overaly a dvoudílné, pláště, čepice, návleky na končetiny, návleky na stroje a zařízení z netkané textilie (TYVEK, polypropylen).
  http://www.nts-sedivy.cz

 12. IMAGE STUDIO, Ostrava-Slezská Ostrava

  Naše reklamní a marketingová agentura byla založena v roce 1993. Nabízíme vám grafické návrhy a tisk, dárkové předměty s potiskem, velkoplošnou reklamu na billboardech na vlastních plochách, společenské akce, svatby na klíč, reklamní kampaně.
  http://www.imagestudio.cz

 13. REKLAMA CENTRUM, Praha-Hloubětín

  Jsme přímým výrobcem a dovozcem reklamních předmětů a dárků. Dodáváme také značky Hanes, Slazenger, Parker, Balmain, Laguiole. Zkušenosti a obchodní zástupce v Hong Kongu. Provádíme tamponový tisk, sítotisk a další technologie.
  http://www.reklama-centrum.cz

 14. SPEED PRESS Plus, Praha-Vysočany

  Společnost zaměřená na prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a technologie tisku např. tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, agentura.
  http://www.speed-press.cz

 15. RGSB s.r.o., Brno

  Prodej fasádního lešení, bednění, stavebních systémů, zastoupení rakouského výrobce RINGER.
  http://www.rgsb.cz

 16. Výroba ocelových konstrukcí, Děčín

  Strojírenský závod Sempra Děčín nabízí montáž a výrobu ocelových konstrukcí včetně povrchové úpravy vysokotlakým lakováním, nebo žárovým zinkováním. Dodání ocelových konstrukcí a výroba ocelových konstrukcí je vždy podle Vašich představ a přání.
  http://www.sempradecin.cz/

 17. Plastová okna - GRESS, Brno

  Společnost GRESS CZ s.r.o. se zabývá prodejem plastových oken, plastových a dřevěných dveří, dřevěných eurooken, hliníkových oken, zimních zahrad a dalších produktů v tomto oboru v Brně a okolí. Kvalitní plastová okna v Brně - to je společnost GRESS CZ s.r.o.
  http://www.gress.cz

 18. Kabely , Děčín

  Kabelovna Transportkabel DIXI nabízí nehořlavé a oheň retardující kabely vysoké kvality typu CXKH, CHKE, JCXFE a JXFE. Je možnost vyrobit zadaný kabel podle Vašich konkrétních potřeb. Kromě kabelů vyrábíme i stroje pro výrobu kabelů.
  http://www.tkdixi.cz/

 19. EUROSTOCK - MALOOBCHOD VELKOOBCHOD OUTLET, Brno

  Nabízíme přímý dovoz a maloobchodní a velkoobchodní prodej pro značkový outlet, sportovní, elegantní, skate a luxusní pánské, dámské a dětské oblečení, obuv, kabelky a doplňky. Dodáváme zboží do maloobchodních prodejen v České republice a EU.
  http://www.eurostock.cz

 20. TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč

  Vyrábíme plastové chodníky, obrubníky, ploty, plotové sloupky, plotovky, prkna, přepravní palety, kabelové žlaby, protihlukové stěny, plastové desky a profily pro stavebnictví. Zatravňovací dlažba a dlaždice TRAPLAST. Recyklujeme plastové odpady.
  http://www.recyklace.cz

 21. Office Depot, s.r.o., Hostivice

  Dodáváme kancelářské potřeby. Jsme jediným dodavatelem s garancí doručení kompletní dodávky po celé ČR - Zítra nebo Zdarma. Nabízíme kancelářské potřeby včetně kancelářského nábytku, techniky, občerstvení, drogerie. Kancelářské potřeby bez starostí.
  http://www.officedepot.cz

 22. Epiag Lofida - Porcelán CZ, s.r.o., Dalovice

  Vyrábíme a prodáváme ručně dekorovaný porcelán a tradiční růžový porcelán. Nabízíme jídelní, čajové a kávové soupravy, talíře, šálky. Design a kvalita našeho sortimentu předurčuje náš porcelán k širokému využití. Prodejna je umístěna v areálu závodu.
  http://www.epiag.cz

 23. B + B LAHŮDKY LETNÁ, Praha-Holešovice

  Vyrábíme obložené chlebíčky, obložené mísy, minichlebíčky, chuťovky, majonézové a zeleninové saláty i pomazánky, dobré pití. Dále také nabízíme moravská vína, i další alkoholické a nealkoholické nápoje. Objednané zboží po Praze dovezeme.
  http://www.lahudky-letna.cz

 24. PF NÁBYTEK, spol. s r.o., Veselíčko-Bilina

  Vyrábíme čalouněný sedací nábytek, čalouněné sedací soupravy, sedačky, křesla a židle. Sedací soupravy a sedací čalouněný nábytek jsou vyráběny v kombinaci bukového masivu a čalounění.
  http://www.pfnabytek.cz

 25. FaBOS, s.r.o., Jablonec nad Nisou-Rýnovice

  Vyrábíme a prodáváme bižuterní polotovary, kravatové spony, ozdobnou bižuterii, filigrány, lustrové galerie, lisované díly. Provozujeme pasířské práce. Dovoz a vývoz polotovarů, nástrojařství, výroba medailí a odznaků.
  http://www.fabos.cz

 26. POVČO, s.r.o., Horní Čermná

  Vyrábíme včelařské potřeby - úly, rámečky, ochranné potřeby, doplňky; tvarové frézování- polotovary pažeb střelných zbraní, interiérové doplňky, rámy obrazů; prodej kosmetiky ze včelích produktů. Zastupujeme německou firmu Holtermann GmbH.
  http://www.povco.cz

 27. Scenografie, s.r.o., Praha-Strašnice

  Design, dekorace, výstavy. Vyrábíme a pronajímáme dekorace - scény - rekvizity, mobiliář na společenské akce, atypická reklama, výstavní stánky, interiéry. Prodáváme dekorační a netkané textilie, scénické materiály, koberce, modulární FOGA system.
  http://www.scenografie.cz

 28. VETAMIX, s.r.o., Dolany

  Nabízíme krmivo pro psy a kočky (maso pro psy, pamlsky a těstoviny jako krmivo, granule, konzervy a doplňková krmiva). Výhodné podmínky pro chovatele. Vyrábíme - velko/maloobchod, distribuce. Podniková prodejna, e-shop a rozvoz - po celé ČR zdarma.
  http://www.vetamix.cz

 29. Kovářství Kučera, Praha-Břevnov

  Firma se zabývá klasickou ruční řemeslnou výrobou. Výrobky zhotovujeme na zakázku dle vlastních i dodaných návrhů včetně montáže. Umělecké kovářství - svícny, krbové doplňky, postele, židle, kliky, brány, ploty, zábradlí, mříže, zahradní nábytek.
  http://www.kovarstvikucera.cz

 30. 2H Holinger, s.r.o., Praha-Libeň

  Vyrábíme samolepicí etikety, magnetky, klíčenky, nálepky, velkoformátový tisk, reklamu na auto, potisk textilu, laminování. Tiskneme na fólie, plachty a vlajky. Disponujeme digitálními tiskovými plnobarevnými plotry Roland tiskové šíře do 130 cm.
  http://www.holinger.cz

TOPlist