Velkoobchod a výroba v Praze

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba v Praze

 

 1. 2H Holinger, s.r.o., Praha-Libeň

  Vyrábíme samolepicí etikety, magnetky, klíčenky, nálepky, velkoformátový tisk, reklamu na auto, potisk textilu, laminování. Tiskneme na fólie, plachty a vlajky. Disponujeme digitálními tiskovými plnobarevnými plotry Roland tiskové šíře do 130 cm.
  http://www.holinger.cz

 2. B + B LAHŮDKY LETNÁ, Praha-Holešovice

  Vyrábíme obložené chlebíčky, obložené mísy, minichlebíčky, chuťovky, majonézové a zeleninové saláty i pomazánky, dobré pití. Dále také nabízíme moravská vína, i další alkoholické a nealkoholické nápoje. Objednané zboží po Praze dovezeme.
  http://www.lahudky-letna.cz

 3. BRUDRA, s.r.o., Praha-Michle

  Zakázková výroba pracovních oděvů, též velkoobchod a maloobchod. Vyrábíme a prodáváme veškeré pracovní oblečení - trika, polokošile, mikiny, vesty, bundy, čepice, ochranné pomůcky, obuv. Výroba loga výšivkou či potiskem.
  http://www.brudra.cz

 4. i-center, s.r.o., Praha-Hostivař

  Prodáváme elektroinstalační materiál, kabely a vodiče, rošty, rozvaděče a jističe, automatizační komponenty,relé, stykače, osvětlovací techniku, světelné zdroje, svítidla, topení, spotřebiče a nářadí. Prodej značek OSRAM, KOPOS a BETTERMANN. Nabízíme zařízení na vytápění, chlazení a ohřev vody, zabezpečovací a komunikační techniku. Nabízíme zajištění služeb v oblasti termovizní diagnostiky. Provádíme audity elektroinstalačních soustav. Certifikát EKO-KOM
  http://www.icenter.cz

 5. Kovářství Kučera, Praha-Břevnov

  Firma se zabývá klasickou ruční řemeslnou výrobou. Výrobky zhotovujeme na zakázku dle vlastních i dodaných návrhů včetně montáže. Umělecké kovářství - svícny, krbové doplňky, postele, židle, kliky, brány, ploty, zábradlí, mříže, zahradní nábytek.
  http://www.kovarstvikucera.cz

 6. REKLAMA CENTRUM, Praha-Hloubětín

  Jsme přímým výrobcem a dovozcem reklamních předmětů a dárků. Dodáváme také značky Hanes, Slazenger, Parker, Balmain, Laguiole. Zkušenosti a obchodní zástupce v Hong Kongu. Provádíme tamponový tisk, sítotisk a další technologie.
  http://www.reklama-centrum.cz

 7. SAVA TRADE, spol. s r.o., Praha-Vysočany (Areál ZEZ Praha a. s. budova K)

  Jsme člen koncernu SAVA, dovozce práškových barev COLOR Medvode. Nabízíme: práškové barvy- komaxit, těsnící profily, dopravní pásy, ofsetové gumy, záchrannou a hasičskou techniku, těsnící a zvedací vaky, pneu na moto a čtyřkolky. Ubytování Slovinsko.
  http://www.savatrade.cz

 8. Scenografie, s.r.o., Praha-Strašnice

  Design, dekorace, výstavy. Vyrábíme a pronajímáme dekorace - scény - rekvizity, mobiliář na společenské akce, atypická reklama, výstavní stánky, interiéry. Prodáváme dekorační a netkané textilie, scénické materiály, koberce, modulární FOGA system.
  http://www.scenografie.cz

 9. Simat, Praha-Záběhlice

  Dodáváme průmyslové antikorozní nátěrové hmoty alkydové, akrylátové, epoxidové, epoxyesterové, polyuretanové, silikonové a vodou ředitelné. Dále dodáváme malířské a fasádní nátěry, nátěrové hmoty na podlahy, střechy a klempířské prvky, do ponoru a pod zem, dekorativní nátěry omítky. Velký výběr penetrací, protipožární zpěňující nátěry na ocel a dřevo, nátěrové hmoty značek Derisol, Metalcrom, Pyroplast. Poskytujeme kompletní technický servis, návrhy nátěrových systémů.
  http://www.derisol.cz

 10. Slunečnicový a řepkový olej, poptávka, Praha

  Poptáváme slunečnicový a řepkový olej ve velkých množstvích. Prosíme o cenové relace a podmínky.
  http://

 11. SPEED PRESS Plus, Praha-Vysočany

  Společnost zaměřená na prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a technologie tisku např. tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, agentura.
  http://www.speed-press.cz

TOPlist