Výroba dětských potřeb

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba dětských potřeb

 

 1. TENNIS Zlín, Zlín-Louky

  Nabízíme stavbu a rekonstrukci hřišť s umělým povrchem, multifunkční a fotbalová hřiště, tenisové kurty s umělým trávníkem, tartanové povrchy. Dodáme barvené granuláty, písky, podložky pod umělé trávníky. Povrchy pro dětská hřiště dle norem EU.
  http://www.tennis-zlin.cz

 2. Hřiště, s.r.o., Brno-Ivanovice

  Vyrábíme dětská hřiště, sportoviště, interiérová hřiště a dětské koutky. Certifikované herní prvky kovové, dřevěné akátové i smrkové, síťové, prolézačky, houpačky, skluzavky, lezecké stěny, lanové dráhy. Poradenství, 3D projekty, realizace a servis.
  http://www.hriste.cz

 3. TR ANTOŠ s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ TR ANTOŠ s.r.o. - DĚTSKÁ HŘIŠTĚ , Turnov

  Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma. Zajistíme zpracování dotace včetně projektu (pro stavební povolení nebo územní rozhodnutí). Hřiště stavíme hlavně pro města, obce, MŠ, ZŠ, ZOO, privát apod. Máme i venkovní cvičební prvky pro seniory.
  http://www.trantos.cz

 4. BABY - NOVA, spol. s r.o., Jablonec nad Nisou-Kokonín

  Provozuejem velkoobchodní prodej a výrobu kojeneckého a dětského zboží.
  http://www.baby-nova.cz

 5. Dřevovýroba Štěpán Staněk, Přehořov

  Vyrábíme a prodáváme dětské zahradní domky a přístřešky, dětská pískoviště, dřevěný zahradní nábytek, zahradní lavice a stoly, zahradní nábytek pro děti, skluzavky, houpačky. Dále vyrábíme dekorační předměty pro zahradu - mlýnské kolo, okrasný vozík.
  http://www.stanek-shop.cz

TOPlist