Výroba drogerie a chemie

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba drogerie a chemie

 

 1. ColorWest, s.r.o., Rokycany-Nové Město

  Vyrábíme a dodáváme kompletní sortiment průmyslových barev: základní, vrchní, syntetické, akrylátové, epoxidové a polyuretanové. Nabízíme v odstínech RAL, NCS nebo dle předlohy v množství od 1 kg. Krátké dodací termíny, technický a odborný servis.
  http://www.colorwest.cz

 2. AMFISSA, Staré Hodějovice

  Firma se zabývá výrobou přírodní depilace. K našim výrobkům patří orientální epilace Malago, a těm, kterým vyhovují spíše depilační vosky, je určena medová depilace Fructo. Výhodou orientální depilace je malá bolestivost a zpomalení růstu chloupků.
  http://www.amfissa.eu

 3. CANNABIS Pharma - derm, s.r.o., Teplice

  Výrobce speciální kosmetiky z léčivého konopí a konopného oleje v BIO kvalitě. Výrobky jsou certifikovány jako přírodní / BIO kosmetika, která vyhovuje nárokům péče o pokožku s projevy kožních onemocnění a také o citlivou pokožku u dětí i dospělých.
  http://www.cannaderm.cz

 4. Proxim, Pardubice-Zelené Předměstí

  Výroba přípravků pro úpravu vody v bazénech, vířivkách a zahradních jezírkách. Výroba chemických a drogistických přípravků pro profesionální použití a pro použití v domácnostech. Distributor chemických látek a přípravků pro průmysl.
  http://www.probazen.com

 5. XINTEX, spol. s r.o., Praha-Karlín

  Společnost dodává výrobky pro mytí, odmašťování, ošetření proti korozi, odstraňování vodního kamene, ochranu elektrozařízení, péči o pokožku, dezinfekci, likvidaci pachů, enzymy pro likvidaci biologického odpadu, aditiva do nafty a olejů.
  http://www.xintex.cz

 6. EVERSTAR, s.r.o., Šumperk

  Vyrábíme a prodáváme odmašťovací a čisticí prostředky Star pro povrchovou úpravu kovů, profesionální čištění a úklid, domácí chemii, autokosmetiku a cyklokosmetiku. Nabízíme technologické poradenství pro čištění, odmaštění a úklid, včetně aplikace. Vodou ředitelné, ekologické, biologicky odbouratelné a nehořlavé. Povrchová úprava kovů, fosfátování, galvanické pokovení. Dodáváme výrobky pro čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, tekutá mýdla, mytí nádobí, dezinfekční, aplikační systémy.
  http://www.everstar.cz

 7. Ing. Vilém Effmert, Soběslav III

  Nabídka přípravku na chemické odstranění mechu ze střech
  http://www.mechostop.cz

 8. Hempel (Czech Republic), s.r.o., Brno-Černá Pole

  Dodáváme antikorozní nátěrové hmoty určené zejména pro průmysl a pro ochranu ocelové konstrukce v průmyslu. Nabízíme rozpuštědlové, bezrozpuštědlové a vodouředitelné nátěrové hmoty a nátěry pro specifické podmínky.
  http://www.hempel.cz

 9. Abex substráty, a.s. Abex substráty, a.s., Žabeň

  Výroba a prodej substrátu, mulčovací kůry, hnojiv, rolovaných travních koberců.
  http://www.substraty.eu

 10. Cyberbond CS, s.r.o., Liberec XIII-Nové Pavlovice

  Výroba kyanoakrylátových lepidel, anaerobních tmelů, epoxidových a akrylátových pryskyřic
  http://www.cybershopcz.com

 11. MADOIL, s.r.o., Břeclav

  Dodáváme oleje, maziva, aditiva, servisní a stavební chemii, autokosmetiku a nářadí - velkoobchod i maloobchod. Prodej aditivované motorové nafty včetně dovozu a tankování přímo do automobilů a strojů.
  http://www.madoil.cz

 12. BOHEMIAFLUX, s.r.o., Starý Plzenec

  Firma je dlouholetý dodavatel ekologické průmyslové chemie Metaflux pro výrobu a údržbu. Nabízí čističe, odmašťovadla, kovové povlaky, konzervace povrchů, maziva, separátory, uvolňovače, řezné spreje, speciální a elektro spreje, lepidla, mycí pasty.
  http://www.metaflux.cz

 13. České svíčky, s.r.o., Tachov

  Výroba, prodej, velkoobchod a distribuce parafínových svíček. Nabízíme svíčky dekorativní, tematické, vonné, vánoční, velikonoční, motané, válcové, plovoucí a jiné. Svíčky reklamní, a to jak ve tvaru loga či například ve tvaru Vašich výrobků.
  http://www.ceskesvicky.cz

 14. ALFA SERVIS - KaR, spol. s r.o., Praha-Dolní Měcholupy

  Nabízíme hygienické a sanitární potřeby, dávkovače tekutého mýdla, zásobníky na toaletní papír a papírové ručníky. Prodáváme pak osoušeče rukou a vlasů, doplňky toalet a koupelen, osvěžovače vzduchu, úklidovou techniku a chemii, papírové náplně.
  http://www.alfaservis.cz

 15. SALVUS, Praha-Holešovice

  Vyrábíme českou bylinnou kosmetiku pro zdravou i problematickou pleť, séra proti předčasnému stárnutí pleti, ochranné krémy, balzámy. Kompletní sortiment pro kosmetiku, pedikúru, masáže a vizážistiku (depilace, masky, barvy, pinzety, kufry, lehátka).
  http://

 16. EURO - Šarm spol. s r.o., Šenov

  Firma dodává průmyslové chemikálie (kyseliny, hydroxidy, sodu, fosfáty, křemičitany, galvanické speciality, sírany, aceton, metanol, toluen, xylen, lakový benzín, speciální rozpouštědla a jiné chemikálie) po celé ČR. Distributor chemikálií Eurošarm.
  http://www.eurosarm.cz

 17. Simat, Praha-Záběhlice

  Dodáváme průmyslové antikorozní nátěrové hmoty alkydové, akrylátové, epoxidové, epoxyesterové, polyuretanové, silikonové a vodou ředitelné. Dále dodáváme malířské a fasádní nátěry, nátěrové hmoty na podlahy, střechy a klempířské prvky, do ponoru a pod zem, dekorativní nátěry omítky. Velký výběr penetrací, protipožární zpěňující nátěry na ocel a dřevo, nátěrové hmoty značek Derisol, Metalcrom, Pyroplast. Poskytujeme kompletní technický servis, návrhy nátěrových systémů.
  http://www.derisol.cz

TOPlist