Výroba instalačního zboží a materiálů

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba instalačního zboží a materiálů

 

 1. Krakonošovy kamenné koberce, Jablonec nad Jizerou

  Realizujeme kamenné koberce. Co to vlastně je? Je to bezespárová povrchová úprava cest, teras, chodníků apod. z kamínků, oblázků a kamenných drtí.
  http://www.kkk-koberce.cz/

 2. Abuko, s.r.o., Praha-Michle

  Dodáváme formy pro vstřikování plastů, prototypové i sériové lisování z termoplastů všech druhů, konstrukce forem, korekce designu, nástroje se studenými i horkými vtoky a tryskami. Výtisky pro spotřební i strojní užití, automotive, PC design aj.
  http://www.abuko.cz

 3. CeramTec Czech Republic, s.r.o., Šumperk

  Výroba speciální keramiky z karbidu křemíku (SiSiC, SSiC) pro ucpávky, přístroje, chemickou výrobu, energetiku, automobilový průmysl (kluzná těsnění, ložiska, trysky, hořáky, ventily).
  http://www.ceramtec.cz

 4. Mergon Czech, s.r.o., Modřice

  Výroba plastových dílů vyfukováním a vstřikováním pro automobilový průmysl, zdravotnictví. Výrobce kopírovací techniky. Obaly pro nářadí a nástroje. Komponenty pro bílou techniku. Hračky. Montáže podsestav včetně kovových komponent.
  http://www.mergon.com

 5. Plastová okna - GRESS, Brno

  Společnost GRESS CZ s.r.o. se zabývá prodejem plastových oken, plastových a dřevěných dveří, dřevěných eurooken, hliníkových oken, zimních zahrad a dalších produktů v tomto oboru v Brně a okolí. Kvalitní plastová okna v Brně - to je společnost GRESS CZ s.r.o.
  http://www.gress.cz

 6. Techseal, s.r.o., Praha-Štěrboholy

  Nabízíme těsnění průmyslová bezazbestová, spirálová, hřebínková a kovová. Dále prodáváme lepidla Loctite a tmely Teroson, pryže, ucpávky mechanické a šňůry, gufera, manžety, PTFE těsnění, maziva, kompenzátory, ložiska, technické konzultace a výpočty.
  http://www.techseal.cz

 7. ENSINGER ENSINGER, Dobřany

  Naše firma vyrábí a prodává plastové polotovary (desky, tyče, trubky) a CNC obráběné plastové díly z materiálů POM, PA, PET, PBT, PE, PP, PC, PVDF, PTFE, PEEK, PPS, PSU, PI, PEI, ABS, SINTIMID, PPS-U, PES, polyamid silon a další technické plasty a vysokoteplotní plasty. Plasty mají značku TECA - TECAMID, TECAFORM, TECAPEEK, TECADUR. Polotovary jsou temperované. Obráběné díly mají tolerance od 0,05 mm - skvělý výkon při obrábění plastů. Máme pro Vás krátké dodací termíny a větší sklad polotovarů.
  http://www.ensinger.cz

 8. SAVA TRADE, spol. s r.o., Praha-Vysočany (Areál ZEZ Praha a. s. budova K)

  Jsme člen koncernu SAVA, dovozce práškových barev COLOR Medvode. Nabízíme: práškové barvy- komaxit, těsnící profily, dopravní pásy, ofsetové gumy, záchrannou a hasičskou techniku, těsnící a zvedací vaky, pneu na moto a čtyřkolky. Ubytování Slovinsko.
  http://www.savatrade.cz

TOPlist