Výroba médií a nosičů informací

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba médií a nosičů informací

 

 1. Filmprint, s.r.o., Praha-Smíchov

  Výroba filmů a videozáznamů.
  http://www.filmprint.cz

 2. Brickbox Digital Media, s.r.o., Praha-Vinohrady

  Jsme vedoucím poskytovatelem služeb spojených se zpracováváním a výrobou optických médií ve střední a východní Evropě. Nabízíme široké spektrum služeb od obsahového managamentu a výroby až po distribuci, zabalení a recyklaci optického média.
  http://www.brickbox.cz

 3. Diskus dataservis, Praha-Libeň

  Výroba CD, DVD a Blu-Ray disků lisováním CD, DVD a Blu-Ray. Malonákladová výroba CD, DVD a Blu-Ray disků, vypalování a potisk CD, DVD a Blu-Ray disků, CD vizitky, mini CD. Vyrábíme tiskoviny, dodáváme veškeré obaly na CD, DVD a Blu-Ray disky. Nabízíme dodávky na klíč, expresní dodací termíny, bonusový a slevový program, dopravu po ČR zdarma. Provádíme potisk USB flash disků, profesionální kopírování na průmyslových linkách a zakázkovou výrobu USB flash disků různých tvarů dle Vašich požadavků.
  http://www.lisovani.cz

 4. Fermata, a.s., Čelákovice

  Lisovna CD a DVD disků. Zakázková výroba již od 300 ks. Nabízíme kompletní servis v oblasti výroby optických datových nosičů CD a DVD, mastering, lisování, duplikaci, potisk vyrobených CD a DVD i dodaných CD-R a DVD-R, plastové obaly na CD i DVD, tiskoviny s potiskem. Naše produkty jsou DVD5, 9, 10 (DVD VIDEO, DVD AUDIO, DVD-ROM, mini DVD) a CD (CD AUDIO, CD-ROM, mini CD), výroba reklamních CD a DVD, přání s CD a DVD, CD vizitky, CD a DVD s vůní, tvarovaná CD, stírací barva na potisk CD a DVD.
  http://www.fermata.cz

TOPlist