Výroba mobiliářů

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba mobiliářů

 

 1. Mevatec s.r.o., Roudnice nad Labem

  Nabízíme odpadkové koše, popelnice, kontejnery, nádoby na odpad, stojany na pytle, plastové obaly, čerpadla, regály, boxy, palety, mobilní sklady. Prodáváme skříně, pracovní stoly, sorbety, rohože, nádoby na posyp, vozíky, kolečka, betonové a keramické koše, ale najdete u nás i velkoobjemové kontejnery, židle, vitríny, žebříky, obalové materiály, kohouty, pumpy, vanové kontejnery, plastové přepravky a zásobníky, manipulační techniku, trezory, pokladny, univerzální skříně, bezpečnostní nože.
  http://www.mevatec.cz

 2. Floravil, s.r.o., Praha-Vršovice

  Dodáváme mobiliář Green City pro květinovou výzdobu veřejných ploch měst a obcí-sestavy na sloupy, zábradlí, aj. Prodáváme samozavlažovací závěsné květinové nádoby: truhlíky, mísy, půlmísy, pozemní žardiniery pro stromky, 3D konstrukce pyramid, soch.
  http://www.floravil.cz

 3. Tomovy parky, s.r.o., Hrubá Skála-Hnanice

  Nabízíme komplexní služby týkající se dětských hřišť, přírodních a multifunkčních sportovišť a parků. Vyrábíme a instalujeme originální dětská hřiště, herní prvky, parky pro seniory a mobiliář z akátového dřeva. Nabízíme herní prvky a mobiliář z nerezové oceli, povrchy z recyklované pryže, povrchy z lité gumy, vzduchové zemní trampolíny a skateparky. Jsme držiteli certifikátů vydaných dle ČSN EN 1176 a 1177, TÜV Thüringen a ISO 9001, 14001, 18001. Jsme členy FEPI a nevládní organizaci OMEP.
  http://www.tomovyparky.cz

 4. SIACITY, s.r.o., Liberec IX-Janův Důl

  Vyrábíme a dodáváme originální řady celohliníkového městského a venkovního mobiliáře s nadstandardními záručními podmínkami v délce 20 let. Výrobky SIACITY vynikají díky kombinaci použitých materiálů dlouhou životností, jsou prakticky bezúdržbové.
  http://www.siacity.cz

TOPlist