Výroba nábytku

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba nábytku

 

 1. EKOINTERIER, s.r.o., Klatovy III (Bývalý areál nového Kozaku)

  Výroba a prodej nábytku z masivu.
  http://www.ekointerier.cz

 2. TechnoBank, s.r.o., Praha-Dejvice

  Vyrábíme trezory, šatní skříňky a pracovní stoly, ponky. Dále vyrábíme průmyslové židle, kovové policové a zásuvkové skříně. Na zakázku také manipulační vozíky, kovový a dílenský nábytek. Nabízíme kartotéky, dílenské vybavení, protipožární trezory.
  http://www.technobank.cz

 3. Zahradní nábytek Liška, Velké Meziříčí

  Vyrábíme zahradní dřevěný a kovový nábytek doplňky (stoly, židle, lavice, lehátka, křesla, květináče, barové stolky, pivní sety a sestavy), doplňky (houpačky, skluzavky, dětské hřiště a pískoviště), chatky a domky na nářadí. Doprava po ČR zdarma.
  http://www.zahradninabytek-liska.cz

 4. JOSEF STRNAD, spol. s r.o., Žamberk

  Vyrábíme a prodáváme stolové podnože, centrální a stolové nohy, nosiče PC pro interiéry v atypické i sériové výrobě. Provádíme lakování všemi odstíny práškových barev včetně chemické předúpravy až do velikosti 3 x 1,6 x 0,8 m. Certifikace dle ISO.
  http://www.josefstrnad.cz

 5. Elben, s.r.o., Ústí nad Labem-centrum

  Výroba nábytku do kanceláří a firemních interiérů. Na klíč vytvoříme návrhy interiérů vaší kanceláře až po realizaci včetně kancelářských židlí a křesel. Kancelářský nábytek vyrábíme a možné ho i velkoobchodně prodávat. Včasné termíny realizace.
  http://www.elben.cz

 6. Tvar, výrobní družstvo, Klatovy III

  Vyrábíme nábytek pro mateřské školy, školky, základní školy, družiny - stoly, stohovatelné židle a lehátka z masivu, skříňky řady MIKI. Vyrábíme nábytek i pro hotely, penziony, atypické interiery, dětské, studentské, obývací pokoje, jídelny, šatny.
  http://www.tvar-kt.cz

 7. GRENT CZ, s.r.o., Mladá Boleslav II

  Dodáváme nářadí i dílenský nábytek, spojovací materiál, zahradní techniku, pracovní oděvy či ochranné pomůcky.
  http://www.grent.cz

 8. Alfa Styl, s.r.o., Brno-Černovice

  Výroba a prodej hliníkových kuchyňských dvířek, nábytkových nožek, větracích mřížek, úchytek a komponent pro výrobu nábytku z eloxovaného hliníku.
  http://www.alfastyl.cz

 9. No. 1 Family, komanditní společnost, Obrnice

  Vyrábíme dřevěný nábytek a repliky dobového nábytku na zakázku z exotických i našich dřevin, kuchyně na míru, dveře, vestavěné skříně a zahradní nábytek. Provádíme truhlářské a čalounické práce, vybavení interiérů, kanceláří, restaurací a hotelů.
  http://www.no1family.cz

 10. PF NÁBYTEK, spol. s r.o., Veselíčko-Bilina

  Vyrábíme čalouněný sedací nábytek, čalouněné sedací soupravy, sedačky, křesla a židle. Sedací soupravy a sedací čalouněný nábytek jsou vyráběny v kombinaci bukového masivu a čalounění.
  http://www.pfnabytek.cz

TOPlist