Výroba obalů

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba obalů

 

 1. M.NAVY s.r.o., Valašské Meziříčí

  Výroba a prodej obalových materiálů. Nabízíme stretch fólie, vázací pásky, lepící pásky, dřevěné obaly, bariérové fólie, kurty, vlnitá lepenka, exportní balení a mnoho dalšího.
  http://www.m-navy.cz

 2. Kniharshop.cz, Nový Jičín

  Zabýváme se výrobou a prodejem: Jídelních lístků, nápojových lístků z kůže, koženky, dřeva, PU, plátna. Obalů, složek, desek pro úřady a jiné společenské akce z kůže, koženky, sametu, plátna včetně potisku státním znakem, znakem obce či jiným. Výroba krabic, kazet na medaile aj. na míru.
  http://www.kniharshop.cz

 3. GRD servis, s.r.o., Brno-Zábrdovice

  Navrhujeme a vyrábíme produkty z papíru, lepenek a plastů. Produkty pro podporu prodeje - P.O.S. a P.O.P., stojany, displeje a poutače. Obaly, dekorace, šanony, spisové desky. Ofsetový tisk, UV TISK - flatbed, sítotisk, inkjet. Tiskneme samolepky, billboardy, plachty, síťoviny, tapety na zeď, reklamní tabule, transparenty, polepy výloh, světelné reklamy, prezentační systémy, fotografie. Provádíme dokončovací práce a montáže. Standardní i atypická výroba. Služby pro tiskárny a reklamní agentury.
  http://www.grdservis.cz

 4. Martin Peroutka, Buštěhrad

  Vyrábíme a tiskneme etikety, shrink sleeves, obalové fólie, hliníková víčka, průpisné formuláře, výplatní obálky, papírové trubice, dutinky. Jsme tiskárna samolepících etiket, visaček, vstupenek, parkovacích lístků, jízdenek, technických štítků, UL etiket, fólií Oxypack, fólií pro balení pod ochrannou atmosférou. Vyrábíme a aplikujeme obalové návlekové rukávy, etikety sleeves, shrink sleeve. Používáme technologie flexotisku, ofsetu, digitálního tisku a vinuté kartonáže.
  http://www.peroutka.cz

 5. MIREL TRADING a.s., Vratimov

  Výroba a prodej - pěnový polyetylen Mirelon a extrudovaný polystyren Starlon : izolace (termoizolační trubice, pásy a desky, kročejové izolace, dilatace, těsnící šňůry, ochranné profily), obaly (přířezy, sáčky, polystyrenové podložní misky, menuboxy), potravinářská průtažná folie. Dále vyrábíme sportovní potřeby - karimatky, plovací nudly, podložky na cvičení.
  http://www.mirelon.com

 6. KARTONÁŽ - MICHÁLEK, Pardubice-Bílé Předměstí

  Vyrábíme kartonové obaly, krabice–víkové, klopové z hladkých lepenek, mikrovlny, 3 a 5 vrstvé lepenky, vestavby a mřížky. Nabízíme potahovanou kartonáž-kazety, dárkové a archivní krabice, desky. Tvarový výsek krabic,kašírování, zlatotisk a slepotisk.
  http://www.obaly-kartonaz.cz

 7. KARTON Plus spol. s r.o., Prostějov

  Vyrábíme a prodáváme krabice víkové, vysekávané, skládací, nepotahované, potahované s tiskem i bez, ozdobné, z tří, pěti a sedmivrstvé hladké lepenky, kartony na sklo. Výroba z vlnité a strojové lepenky. Provádíme vazby knih a diplomových prací.
  http://www.kartonplus.cz

 8. CENTROPLAST, s.r.o., Staré Město

  Výroba a prodej HDPE a LDPE. Vyrábíme na zakázku sáčky, pytle, přířezy, napěněný PE. Bublinková folie a z ní vyrobené sáčky. ZIP - sáčky, tašky, hadice, střech folie. Velkoobchod i maloobchod. Nabízíme stavební profily ND.
  http://www.centroplast.cz

 9. Fogo natur, s.r.o., Praha-Podolí

  Vyrábíme a prodáváme dárkové obaly, krabičky a obaly na lahve převážně z vlnité lepenky. Specializujeme se na tvarované obaly (kulaté, oválné apod.). Výběr z mnoha typů, rozměrů a barevností i v malých sériích.
  http://www.fogo.cz

 10. BRICOL - M, spol. s r.o., Valtice

  Prodáváme a vyrábíme lahve, skleněné obaly, 3000 druhů lahví vinných, pivních, alko, konzervované a speciální uzávěry, sklo vhodné i na reklamní předměty, dekorativní sklo. Velký výběr lahví na alkohol atypické i klasické. Láhve i sklenice od 1ks.
  http://www.bricol.cz

 11. ALPAK TRADE, s.r.o., Veselí nad Moravou

  Dodáváme balící a plnící stroje pro potravinářský průmysl, obalové materiály na potraviny jako jsou misky, tácy, dózy, kelímky, boxy, gastro nádoby, stojací a vakuové sáčky, doypack vyráběné z PP, Al a laminátů. Nabízíme ruční stroje i automatické linky. Zastupujeme výrobce i pro balící zařízení, thermoforming stroje, regenerátory, šokové chlazení a catering zařízení. Klientům nabízíme kompletní servis: výběr vhodného obalu, volba balící technologie, chlazení, měření zbytkových hodnot plynů.
  http://www.alpak.cz

 12. HN Logistic Systems, s.r.o., Kostelec nad Labem

  Výroba a prodej svozové komunální techniky a zařízení pro odpadové hospodářství.
  http://www.hnls.cz

 13. ZERO a spol, s.r.o., Palkovice

  Velkoobchod s obaly, obalovým materiálem (HDPE, LDPE) a spotřebním zbožím. Nabízíme výrobu, potisk - služby zásobování zdarma. Dodáváme tašky, sáčky, fólie, pytle, papírové krabice, plastové nádobí, menu boxy, papír a hygienické potřeby.
  http://www.zero.cz

 14. HD - SERVIS Milan Doubek, Pacov

  Vyrábíme jedno i dvouplášťové nádrže do 5ti m3, potrubí, obslužné plošiny, zábradlí, vybavení kuchyní - gastronábytek, vzduchotechniku, digestoře, odsavače par. Vyrobíme minipivovary, čistírny odpadních vod - ČOV, pěstitelské pálenice, chladiče, nádoby z nerezi a Cu, obří akvária z nerezi. Zhotovíme mříže, vrata, ploty, stojany, regály, krbové náčiní. V provedení železo, nerez, měď, mosaz, povrchová úprava dle dohody. Generální opravy kotlů. Kompletní vybavení interiérů - stoly, obložení barů.
  http://www.hdservis.cz

 15. SKLÁRNY MORAVIA, Úsobrno

  Výroba tvarových lahví na lihoviny a víno, potravinářských sklenic, laboratorního skla a kosmetických flakónů.
  http://www.sklomoravia.cz

 16. STI Česko, s.r.o., Rumburk

  Výroba reklamní a obalové kartonáže. Výrobní program zahrnuje obaly z kartonu a lepenky potištěné ofsetem včetně obalů s průhlednými okénky a tvarovaných obalů. Významnou složku produkce tvoří POS/POP materiály, například prodejní stojany a poutače.
  http://www.sti-group.com

 17. PALLETS, CZ s.r.o., Jesenice-Osnice

  Naše firma se zabývá výkupem palet EUR, STANDARD, ATYP. Oprava a likvidace palet. Prodej použitých všech druhů palet. Vyrábíme palety dle přání zákazníka. Doprava v Praze a okolí zdarma.
  http://www.pallets.cz

 18. Bohemia Trade CZ, s.r.o., České Budějovice 3

  Vyrábíme a prodáváme obaly, fólie hd-pe, ld-pe, polyolefin, BOPP, BOPET, teplem smrštitelné rukávce, stretch fólie, odnosné tašky a odpad. sáčky, mrazicí sáčky. Nabízíme balicí stroje na balení výrobků a jiné balicí stroje, zakázkové balení výrobků.
  http://www.bohemiatradecz.cz

TOPlist