Výroba potravin

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba potravin

 

 1. B - Natur, spol. s r.o., Klobouky u Brna

  Vyrábíme a prodáváme vinné octy, speciální kořeněné oleje a marinády.
  http://www.b-natur.cz

 2. Pepito, s.r.o., Nymburk

  Provádíme tavení živočišných tuků. Hovězí lůj, vepřové sádlo. Tuky pro kosmetiku, výrobu mýdel a krmiva, prodej sušené masové drti do krmiv. Nákup syrového hovězího loje a syrového vepřového sádla.
  http://www.pepito.cz

 3. NUTREND DS, Olomouc-Chválkovice

  Vyrábíme potravinové doplňky pro sport a zdravý životní styl. Nabízíme produkty na hubnutí nebo nárůst svalové hmoty, energizaci a pitný režim. Kvalitu našich produktů oceňují nejen sportovci, ale také Český Olympijský a Antidopingový výbor.
  http://www.nutrend.cz

 4. AG Foods Group, a.s., Velká Bíteš-Košíkov

  Výroba instantních směsí pro přípravu nápojů. Výhradní dovoz a servis technologií pro gastronomii.
  http://www.agfoods.eu

 5. VÁŠA, spol. s r.o., Mimoň II

  Jatka - porážka prasat a skotu, domácí a sanitní porážky. Bourání a expedice masa. Výroba vlastních vařených a uzených masných výrobků - selata, kýty. Nově v nabídce uzenina a chl. drůbeží maso. Možnost přepravy živých zvířat. Stálý veter. dozor.
  http://www.vasa-jatka.cz

 6. Alibona, a.s., Litovel

  Provádění konzervace a sterilizace zeleninových směsí a ovoce, výroba konzervačních a nakládacích prostředků.
  http://www.alibona.cz

 7. J.O.D. Dvořákovi, s.r.o., Jimlín-Zeměchy (Louny)

  Specializovaný velkoobchod potravinami - racionální, diabetická, bezlepková a bezcholesterolová výživa z konvenčního i biologicky kontrolovaného zemědělství. Založeno v r.1991. Vlastní produkce suchých plodů, obilných výrobků a sezamek.
  http://www.jodlouny.cz

 8. Bratři Zátkové, a.s., Boršov nad Vltavou

  Výroba mouky a těstovin.
  http://www.zatkove.cz

 9. IREKS ENZYMA, s.r.o., Brno-Horní Heršpice

  Vyrábíme a prodáváme zlepšující přípravky do pečiva, kvasy a slady do chleba, cereální a speciální směsi, termostabilní náplně pro jemné pečivo a ucelený sortiment pro cukrářskou výrobu a gastro. Poskytujeme bezplatný technologický servis po celé ČR.
  http://www.ireks-enzyma.cz

 10. Friall, s.r.o., Tábor

  Výroba mražených výrobků z brambor - hranolky, hranolky do trouby, krokety, americké brambory, kořeněné americké brambory, bramborové vlnky, plátky a jiné speciality z brambor. Nabízíme také dlouhodobé skladování mraženého zboží.
  http://www.friall.cz

 11. Topek, s.r.o., Topolná

  Výroba a prodej kompletního sortimentu pekárenských výrobků včetně vařených knedlíků a smaženého sortimentu. Nově vyrábíme lahůdky a výrobky studené kuchyně - bagety, saláty, chlebíčky, pomazánky. Nabízíme závoz lahůdek.
  http://www.topek.cz

 12. Cukrovar Vrbátky, a.s., Vrbátky

  Výroba a prodej řepného cukru a jeho modifikací.
  http://www.cukrovarvrbatky.cz

 13. Antonín Škoda, s.r.o., Sibřina

  Výroba bylinkových sirupů a medových pochoutek.
  http://www.honeysweet.cz

 14. VOKURKA - racionální pečivo, s.r.o., Plzeň-Východní Předměstí

  Vyrábíme a prodáváme celozrnné pečivo a chléb - základ zdravé výživy. Běžné pečivo, mini-pečivo pro rauty, koblihy. Funkční potraviny - chléb s jablečným octem, s vlákninou, se selenem. Široký sortiment pekařských výrobků na našich prodejnách.
  http://www.pekarnavokurka.cz

 15. ORRERO, Litovel-Tři Dvory

  Vyrábíme přírodním ručním způsobem dlouhozrající extra tvrdý sýr Gran Moravia podle tradiční italské receptury z mléka prvotřídní kvality. Náš sýr Gran Moravia získal ocenění KlasA, které uděluje MZE ČR mimořádně kvalitním českým výrobkům.
  http://www.orrero.cz

 16. Ing. Jiří Pekárek - Pekelský Mlýn, Rantířov

  Provozujeme certifikované mlýny, moderní mlýny, rodinné mlýny. Naše hlavní výrobky jsou pšeničná mouka a žitná mouka. Nabízíme mlýnské otruby i mlýnská krmiva. Prodej mlýnských výrobků.
  http://www.pekelsky-mlyn.cz

 17. SWEET DELIGHT, a.s., Praha-Jinonice

  Orientujeme se na exkluzivní cukrářskou výrobu z tradičních receptur. Výroba a on-line objednávky dortů, midi a mini dezertů, koláčů, zákusků, catering. Maloobchod, velkoobchod.
  http://www.sweetdelight.cz

 18. B + B LAHŮDKY LETNÁ, Praha-Holešovice

  Vyrábíme obložené chlebíčky, obložené mísy, minichlebíčky, chuťovky, majonézové a zeleninové saláty i pomazánky, dobré pití. Dále také nabízíme moravská vína, i další alkoholické a nealkoholické nápoje. Objednané zboží po Praze dovezeme.
  http://www.lahudky-letna.cz

TOPlist