Výroba potřeb pro bydlení

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba potřeb pro bydlení

 

 1. FLORA SERVIS, Brno-Černovice

  Vyrábíme dětská hřiště s certifikací, herní sestavy, skluzavky, houpačky, pískoviště, oplocení, prolézačky, lavičky, kolotoč, bezpečnostní povrchy - výroba a montáž. Provádíme: zemní práce, sadové a parkové úpravy, dlažby od projektu po realizaci.
  http://www.floraservis.cz

 2. Mondy Home, s.r.o., Vlkoš

  Vyrábíme a stavíme rodinné domy, dřevostavby, dřevěné montované stavby. Nabízíme dodávku hrubé stavby i stavby na klíč. Doplňková výroba - vyrábíme zahradní chatky, domky, pergoly, zahradní nábytek, ploty, stavební řezivo, krovy.
  http://www.mondyhome.cz

 3. INJETON PLAST s.r.o., Velké Meziříčí

  Vyrábíme plastové výrobky pro domácnost - vědra, nádoby, koše, košíky, kontejnery, kolíčky na prádlo, šatní ramínka, koupelnové a zahradní doplňky. Zakázková výroba technických plastových dílů. Výrobní kapacity na vstřikovacích lisech do 450 tun.
  http://www.injeton.cz

 4. MK - mont illuminations, s.r.o., Klášterec nad Ohří-Vernéřov

  Výrobky a služby v oblasti světelné techniky, vánoční výzdoba, slavnostní nazdobení měst, obcí a objektů, zakázková výroba. Výroba neonové reklamy.
  http://www.mkmont.cz

 5. ECO-DESIGN, spol. s r.o., České Budějovice,

  Jsme výrobci designových svítidel, světelných říms - sádrových, nerezových, skleněných, LED, světlovodných vláken. Dodavatelé značek LUCENTE, SCHMITZ, HELESTRA, BRUMBERG, Advanced, Artemide a jiných. Provádíme návrhy, výpočty, projekty osvětlení.
  http://www.eco-design.cz

TOPlist