Výroba stavebnin

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba stavebnin

 

 1. Granites, Žulová

  GRANITES, s.r.o. se zabývá dobýváním, zpracováním a prodejem přírodního kamene - Slezské žuly. Vyrábíme: kostky, žulovou mozaiku, krajníky, obrubníky, stavební kámen, žulové bloky, kamenné drtě, řezanou žulu, schody a dlaždice.
  http://www.granites.cz

 2. Finské sauny, Frýdek Místek

  Vyrábíme pravé finské sauny - dřevěné sauny z masivu. Nabízíme jedinečnou možnost pořídit si venkovní srubovou saunu nebo roubenou saunu z kulatiny na vaši zahradu. Kromě typových srubových saun nabízíme také finské sauny na míru dle vašeho projektu.
  http://www.srubove-sauny.cz

 3. CZ NORD s.r.o., České Budějovice 3

  Výroba a dodávky po celé ČR - stropní konstrukce NordStrop systému Rector a předpjaté filigrány pro rodinné i bytové domy. Stropy vhodné pro různé zdicí materiály. Stropy - poradenství, vypracování návrhů a statiky zcela zdarma.
  http://www.cznord.cz

 4. Dywidag Prefa, a.s., Lysá nad Labem

  Návrh, výroba, montáž a prodej stropních dutinových panelů Spiroll a Partek - nejširší výrobní program stropů v ČR. Stropy v tloušťkách od 150 do 500 mm pro všechny typy staveb, včetně schodišť a balkonů. Další částí výrobního sortimentu jsou betonové jímky, odlučovače ropných látek, dešťové usazovací, požární a nádrže na pitnou vodu, čerpací šachty a žumpy. Dodáváme též halový systém Bashallen, stěny, průvlaky, sloupy, sokly a střešní STT. Novinkou je tzv. Grafický Beton.
  http://www.dwpl.cz

 5. Chejn, spol. s r.o., Sušice II

  Dodáváme křemičité písky, barvené písky, plniva pro průmyslové podlahy a omítkoviny - DORSILIT, ISG, GRANUCOL, DORSIMIX, DORSIDUR. Dále dodáme filtrační písky, materiál na pískování, abraziva, skleněné mikrokuličky - ASILIKOS, GRANÁT, GRANUCOUL UP.
  http://www.chejn.cz

 6. CIKO s.r.o., Předměřice nad Jizerou

  Výrobce keramického komínového systému CIKO. Komínový systém určen pro všechny druhy paliv, splňuje přísné normové požadavky na odvod spalin. Třívrstvý komínový systém se skládá z šamotové vložky, izolace a celoplošné odvětrané cihelné tvarovky.
  http://www.ciko-kominy.cz

 7. TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč, Lázně Bohdaneč

  Vyrábíme plastové chodníky, obrubníky, ploty, plotové sloupky, plotovky, prkna, přepravní palety, kabelové žlaby, protihlukové stěny, plastové desky a profily pro stavebnictví. Zatravňovací dlažba a dlaždice TRAPLAST. Recyklujeme plastové odpady.
  http://www.recyklace.cz

TOPlist