Výroba textilu, oděvů a obuvi

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba textilu, oděvů a obuvi

 

 1. Ochranné a pracovní oděvy NTS – Šedivý, Dolní Bousov

  Vyrábíme ochranné a pracovní oděvy - overaly a dvoudílné, pláště, čepice, návleky na končetiny, návleky na stroje a zařízení z netkané textilie (TYVEK, polypropylen).
  http://www.nts-sedivy.cz

 2. ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, Suchohrdly

  Společnost vyrábí a nabízí utěrky z netkané textilie, vlhčené utěrky, průmyslové utěrky, jednorázové ochranné pracovní oděvy, respirátory, papírové ručníky skládané a v rolích, toaletní papír, desinfekční a čisticí chemii, zásobníky a stojany.
  http://www.zvg.cz

 3. DITAS, Praha-Nusle

  Výroba a prodej zakázkové obuvi. Vyrábíme divadelní, historickou, jezdeckou, taneční, baletní, stepovací a společenskou obuv, dále folklorní obuv a obuv pro mažoretky. Baletní potřeby. Vše dle přání zákazníka.
  http://www.ditas.cz

 4. Autoplachty Fišer, s.r.o., Fulnek

  Vyrábíme autoplachty na automobily, návěsy, přívěsné vozíky - celosvařované, se shrnovací střechou. Dodáváme veškeré příslušenství k plachtám. Plátěné střechy, plachty pro reklamní účely, na kontejnery, závěsové, krycí. Plachtové haly, párty stany.
  http://www.autoplachty-fiser.cz

 5. AUTOPLACHTY SPEKTRUM, s.r.o., Rohatec-Kolonie

  Výroba, opravy a prodej autoplachet. Konstrukce pro autoplachty všech typů. Prodej veškerého příslušenství plachet a plachtoviny. Párty stany včetně konstrukce a vybavení - výroba, prodej i pronájem. Reklamní potisk na billboardy a poutače.
  http://www.autoplachtyspektrum.cz

 6. Potisk triček, Pyšely

  Potisk triček, potisk textilu, polep výloh, výroba reklamy, polep aut, montáže reklam, výroba banneru, velkoplosný tisk, světená reklama, firemní štíty, mnozstevní slevy, nizké ceny, individualní sleva, samolepky.
  http://www.toteman.cz

 7. ALERION s.r.o. - znaky & vlajky, Brno-Královo Pole

  Jsme tradičním českým výrobcem vlajek, praporů, znaků a jejich příslušenství. Zaměřujeme se také na umělecké ruční a strojové vyšívání. Využíváme mnohaletých zkušeností v oboru výroby symbolů. Naše vlajky jsou na první pohled viditelnější.
  http://www.alerion.cz

 8. FORUM STANY, s.r.o., Brno-Ponava

  Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme stany, party stany, haly, textilní haly, montované sklady a jejich příslušenství. Projektujeme a vyrábíme pergoly, průmyslové zástěny, autoplachty, plachty, plachtové clony, stínící sítě, plachtová zastřešení a pivní sety. Dále prodáváme nafukovací stany, nůžkové stany, jehlanové stany, zasouvací markýzy, reklamní poutače, mobilní pódia a světelné rampy. Nabízíme služby - pronajímáme party stany a jejich příslušenství, zajišťujeme společenské akce na klíč.
  http://www.velkostany.cz

 9. BLAŽEK PRAHA a.s., Praha-Holešovice

  Módní dům nabízí v síti vlastních prodejen pánské společenské oděvy, obleky, saka, vesty, kalhoty, košile, kravaty, pláště, kabáty. V nabídce je i oblečení pro volný čas, bundy, pulovry, trička, džínsy, prádlo, obuv a další doplňky.
  http://www.blazek.eu

 10. Palutex, spol. s r.o., Praha-Libeň

  Firma od r. 1995 vyrábí v krátkých dodacích lhůtách (i do 24 hod) tištěné a tkané textilní etikety, samolepící etikety. Prodává materiály k jejich výrobě: polyesterové, polyamidové a bavlněné stuhy, barevné tiskové fólie i pro termotransferový tisk.
  http://www.palutex.cz

 11. Etiko Pelhřimov, s.r.o., Pelhřimov

  Vyrábíme tištěné textilní etikety, papírové visačky, čárové kódy, a provádíme potisk samolepek.
  http://

 12. Celtima, s.r.o., Liberec VIII-Dolní Hanychov

  Prodej - pronájem: stany, párty stany, rozkládací stánky, výstavní haly, skladové haly, patrové stany, pagody. Výroba plachet - stanové, zakrývací, reklamní bannery, atypické plachty.
  http://www.celtima.cz

 13. Fros ZPS, s.r.o., Opava-Předměstí

  Jsme velkoobchod prodávající drogerii, kartáčnické zboží, malířské a nátěrové hmoty, čisticí a úklidové prostředky. V našich chráněných dílnách se zabýváme výrobou mycích hadrů, ručníků a prachovek. Jsme producenti mýdla a mycích houbiček.
  http://www.fros.cz

 14. Písecké Lůžkoviny, Písek-Pražské Předměstí

  Nabízíme bavlněné, krepové, flanelové a dětské povlečení v mnoha dekorech a barevných provedení ve standardních, v prodloužených délkách i jakýkoliv rozměrů, bavlněná a froté prostěradla. Naše nabízené lůžkoviny jsou české výroby. Hotelový program.
  http://www.piseckeluzkoviny.com

 15. FODAS, s.r.o., Praha-Smíchov

  Nabízíme strojové vyšívání, zhotovujeme výšivky a nášivky. Strojní výšivky na trička, mikiny, ručníky, župany, čepice. Vyšívání podle Vaší předlohy nebo Vámi dodaného vzoru. Výroba stolního prádla. Výroba dárkových předmětů.
  http://www.fodas.cz

 16. Textil Kubíček, s.r.o., Černá Hora

  Vyrábíme skákací hrady, speciální textilie, tkaniny pro horkovzdušné a heliové balóny, tkaniny pro reklamní tisk, speciální technické tkaniny. Nabízíme povrstvování textilií, speciální atrakce, výrobky pro zdravotní účely.
  http://www.kubicektextil.cz

 17. Ivičičová, s.r.o., Brno-Židenice

  Ortopedická obuv a ortopedické vložky - nabízíme výrobu a opravy ortopedické obuvi. Zhotovíme individuální a speciální ortopedické vložky na míru systémem DigiMed. Provádíme úpravu standardní obuvi. Jsme distributor dětské obuvi DZO a firmy Ergon.
  http://www.ortopedickaobuv.cz

 18. SIT-IN CZ, Olomouc-Nedvězí

  Italský výrobce koberců, přímý dovozce, velkoobchod a maloobchod, bytové, zátěžové a kusové koberce na zakázku pro hotely, kanceláře, byty a jiné prostory. Potisk na vlnu.
  http://www.sit-in.cz

 19. Brněnská továrna plstí, s.r.o., Brno-Zábrdovice

  Výroba a prodej vlněných plstí (filc), netkaných vpichovaných textilií, tvarovaných segmentů podle nákresů, hobby balení (roličky, balíčky). Výroba a prodej samolepicích plstí. Certifikace EN ISO 9001:2001.
  http://www.tovarna-plsti.cz/

 20. BRUDRA, s.r.o., Praha-Michle

  Zakázková výroba pracovních oděvů, též velkoobchod a maloobchod. Vyrábíme a prodáváme veškeré pracovní oblečení - trika, polokošile, mikiny, vesty, bundy, čepice, ochranné pomůcky, obuv. Výroba loga výšivkou či potiskem.
  http://www.brudra.cz

TOPlist