Výroba zboží pro zábavu a atrakce

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba zboží pro zábavu a atrakce

 

 1. Alena Nosková, Praha-Vinohrady

  Výroba a prodej tradičních českých loutek vyráběných ručně. Návrhy marionette na zakázku a pro export. Nabídka celých kolekcí sortimentu.
  http://www.alenanoskova.cz

 2. Gerlich Odry, s.r.o., Odry

  Společnost se zabývá výrobou dětských hřišť, loutek a loutkových divadel, dřevěných hraček a her. Dále nabízíme služby v oblasti zakázkové výroby vybavení pro byt, dům a zahradu. Firmám nabízíme možnost náhradního plnění.
  http://www.gerlich-odry.cz/cs

 3. Ing.Tomáš Cizner - PA AGENCY, Praha-Hradčany

  Výroba karnevalových a divadelních masek.
  http://www.emil.marek.sweb.cz

 4. AVAL CZ, s.r.o., Zdětín

  Vyrábíme a prodáváme silniční vyhlídkové vláčky pro turisty - road train, pouťové atrakce, kolotoče, centrifugy, autodromy, zvonkové a horské dráhy, dětské kolejové vláčky. Nakupujeme a prodáváme. Další služby mokrá lakovna, kovovýroba, zámečnictví.
  http://www.avalcz.cz

 5. Pavel Mašek - Umělecká výroba, Znojmo

  Firma vyrábí a prodává loutky, rekvizity a loutkové divadlo v různých velikostech a provedení. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. Mezi hlavními typy loutek jsou marionety a maňásci. Vyrábíme z vlastních návrhů nebo z návrhů dodaných zákazníkem. CNC obrábění dřeva je pro firmu již 15-ti letou zkušeností. Soustružíme a frézujeme ze dřeva a plastů. Provádíme i skenování a digitalizaci 3D objektů laserovým skenerem včetně jejich obrobení na 3 - 5 osých CNC strojích. Prodej loutek i na dobírku.
  http://www.umeleckavyroba.cz

TOPlist