Výroba železářského zboží

AB Kontakt.cz » Velkoobchod a výroba » Výroba železářského zboží

 

 1. Petr Berdych, Plzeň

  Poskytování služeb v oblasti strojírenství. Provádění technických návrhů, konstrukční činnosti a výrobní dokumentace. Nabídka zprostředkování výroby.
  http://www.berdych.estranky.cz

 2. UVAX, s.r.o., Šumperk

  Provozujeme kovovýrobu. Vyrábíme drátěný program, kuchyňské doplňky, multifunkční sloupy, madla a podpěry. Provádíme broušení trubek pod chromování včetně chromu, centrles a lisování do 120t. Nabízíme výrobky z drátů.
  http://www.uvax.cz

 3. Eutech akciová společnost Šternberk, Šternberk

  Mezi hlavní činnosti patří třískové obrábění kovů, soustružení, frézování, průběžné broušení, kooperace ve strojírenství, specializace na jemnou mechaniku. Dále pronájem nebytových prostor a prodej hodin, budíků, barometrů.
  http://www.eutech.cz

 4. Bomar, spol. s r.o., Brno-Černovice

  Firma vyrábí, prodává a opravuje pásové pily, kotoučové pily a řezací centra určené k řezání kovu. Nabídka manipulačních systémů.
  http://www.bomar.cz

 5. ŠKODA TVC s.r.o., Plzeň-Jižní Předměstí

  Provádění CNC obrábění kovových dílů, zajištění obráběného materiálu, tepelných a povrchových úprav.
  http://www.obrabeni.cz

 6. GRIOS, s.r.o., Olomouc-Lazce

  Vyrábíme drátěný program na zakázku: drátěné mřížky, klece, reklamní stojany, speciální drátěné aplikace, drát 2 - 6 mm. CNC 2D a 3D ohýbání drátu. Pronájem nebytových prostor.
  http://www.grios.cz

 7. Navrátil, spol. s r.o., Grygov

  Vyrábíme pojezdová kola, kolečka a kladky. Různé druhy: otočná a pevná kolečka, bržděná a rejdovací kolečka, nábytková a transportní kolečka. Dále nabízíme odpružená a přístrojová kolečka, těžkotonážní a tepluvzdorná kola, nafukovací a speciální kola, LAG. Kolečka vyrábíme z různých materiálů - ocelová, hliníková, plastová, pryžová, pogumovaná, nerezová, litinová, polyuretanová, polyamidová a termoplastická. Vyrábíme a renovujeme paletizační vozíky.
  http://www.navratilsro.cz

TOPlist