Výuka

AB Kontakt.cz » Služby a řemesla » Výuka

 

 1. Growin.cz – školení a semináře pro firmy a pracovn, Praha

  Rozvíjejte své manažerské, obchodní nebo komunikační dovednosti. Máme pro Vás připravené různé kurzy, semináře a školení k dosažení maximálních výsledků.
  http://www.growin.cz

 2. Linqua Forte, Praha 3

  Soukromá jazyková škola. Jazykové kurzy pro firmy, širokou veřejnost i jednotlivce - angličtina, ruština, italština, španělština. U všech jazyků příprava na mezinárodní zkoušky. Výuka češtiny pro cizince.
  http://www.linquaforte.cz

 3. Český a moravský účetní dvůr, s.r.o., Pardubice-Zelené Předměstí

  Po posledních úpravách zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách nabízíme akreditovaná školení v školicím středisku i u zákazníka, metodickou a konzultační součinnost a úplnou realizaci zadavatelských činností při zadávání veřejných zakázek.
  http://www.cmud.cz

 4. Neuron consulting, s.r.o., Ostrava-Moravská Ostrava

  Poskytujeme manažerské a podnikové poradenství - zvyšování výkonnosti, audity procesů a optimalizace, restrukturalizace, krizové řízení, štíhlou výrobu. Poskytujeme personální poradenství, audity zaměstnanců, assesment a development centra, návrh a implementace personálních procesů, outplacement zaměstnanců. Vybíráme kandidáty pracovních pozic také metodou executive search v případě manažerských pozic a specialistů. Vzdělávání dle požadavků společností, koučink, workshopy, rekvalifikační kurzy.
  http://www.neuronconsulting.com

 5. PREVENT, Praha-Kobylisy

  Komplexní služby v oblasti Bezpečnosti práce (BOZP) a Požární ochrany (PO) - outsourcing, školení a vzdělávání, e-learning, dokumentace, audity BOZP a PO. Nabízíme jednoduchou, profesionální a efektivní spolupráci s využitím vlastních IT řešení.
  http://www.prevent.cz

 6. Jazykové kurzy s.r.o. - Jazyková škola, Praha 9 - Vysočany

  Jazykové kurzy pro firmy a organizace i širokou veřejnost. Jazyková škola nabízející jazykové kurzy šité na míru Vašim potřebám. Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, arabštiny, ruštiny a další. Pořádáme semestrální jazykové kurzy, letní jazykové kurzy, individuální jazykové kurzy.
  http://www.abcjazykovekurzy.cz

 7. STUDYLINE s.r.o., Praha-Staré Město

  Studium a práce v zahraničí - jazykové kurzy, střední školy, au pair a pracovní programy, letenky, ISIC/ALIVE/ITIC, víza a cestovní pojištění. Doménou je studium a práce v Austrálii, Novém Zélandu, Anglii, Irsku a ostatních anglofonních zemích.
  http://www.studyline.cz

 8. Školení Kurzy EduCity.cz , Praha-Dejvice

  První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR. Dále Vám nabízíme rekvalifikační kurzy, technické kurzy a školení, HR kurzy, marketing, obchodní a prodejní dovednosti, MBA, BBA, komunikační a prezentační dovednosti, nabídky práce, rozhovory.
  http://www.skoleni-kurzy-educity.cz

 9. AKV, společnost s ručením omezeným , Plzeň-Jižní Předměstí

  Nabídka školení a seminářů pro firmy i jednotlivce z oblastí bydlení, financí, vybavení a rekonstrukce domácnosti, cestování a péče o tělo.
  http://www.rust-osobnosti.cz

 10. Centre for Modern Education (CZ), s.r.o. , Praha-Karlín

  Nabídka moderních vzdělávacích projektů se zapojením e-learningu.
  http://www.cfme.net

 11. MAVO, Praha-Nové Město

  Nabízíme profesní rekvalifikace, pomaturitní studium jazyků, kurzy, školení, firemní vzdělávání. Certifikace ECDL. Vedení učetnictví a poradenství firmám. Agentura práce. Tvorba a realizace projektů ESF. Poradenství pro čerpání z EU.
  http://www.mavo.eu

 12. Abeceda, s.r.o. , Opava-Předměstí

  Naše specializace je intenzivní výuka angličtiny, intenzivní výuka němčiny metodou zrychleného učení. Budou vám stačit týdny. Nabízíme intenzivní týdenní, dvoudenní a odpolední kurzy jazyků v moderním výukovém středisku. Individuální, firemní a jazyková výuka. Intenzivní výuka jazyků: ruština, španělština, italština. Výuka češtiny pro cizince. Angličtina pro předškoláky. Jsme moderní jazyková škola, která používá výukových metod sugestopedie-superleaning, brainmost a studium ve stavu alfa.
  http://www.abeceda.org

 13. S-COMP Centre CZ s.r.o., Praha-Michle

  Centrum vzdělávání, podpory a řešení v oblasti informačních technologií. Děláme školení pro uživatele i profesionály. Testování znalostí. Pořádáme vzdělávací a poradenské projekty. Systémová řešení a aplikace. Technická podpora a outsourcing. Nabízíme autorizovaná školení Microsoft, Oracle, SUN, ECDL, DTP, programování. Komplexní správa počítačových sítí, konzultační služby nebo vývoj aplikací na zakázku.
  http://www.scomp.cz

TOPlist