Vzdělávací instituce

AB Kontakt.cz » Instituce a úřady » Vzdělávací instituce

 

 1. European School of Business & Management SE, Praha

  Mezinárodní škola nabízející kvalitní studium MBA. Studium probíhá online formou v kombinaci s celodenními workshopy. Studenti si mohou sestavit vlastní studijní program MBA dle zájmu a vlastních potřeb. Zahájení studia kdykoliv a odkudkoliv.
  http://www.esbm.cz

 2. Intenzivní přípravné kurzy Student Future, Strakonice

  Nabízíme studentům všech typů středních škol intenzivní přípravné kurzy, které je připraví na státní maturitu ve standardních středoškolských předmětech a intenzivní přípravné kurzy na přijímací řízení a následné studium tohoto oboru na VŠ, které jsou úzce specializované na konkrétní vědní obor či disciplínu.
  http://www.pripravne-kurzy-plzen.cz

 3. Cambridge Business School s.r.o., Praha 1 - Nové město

  Cambridge Business School poskytuje prestižní studijní programy MBA i nižší vzdělávací programy BBA. Studium probíhá moderní formou pomocí interaktivních workshopů v kombinaci s e-learningem. Díky dlouhodobým zkušenostem lektorů Vám škola nabízí koncept studia, jež promítá teoretické problémy přímo do praxe. Našimi lektory jsou zkušení odborníci ve svém oboru, a proto při výuce používají, mimo teorie, také příklady přímo z reálných situací, čímž získáte možnost si snadněji osvojit manažerské dovednosti. Naším cílem je poskytovat kvalitní a přínosné vzdělávání s ohledem na časovou flexibilitu studenta.
  http://www.cambschool.cz

 4. GOPAS, a.s., Praha-Vršovice

  Školicí středisko v oblasti výpočetní techniky, manažerského vzdělávání a dodavatel e-learningu v ČR nabízí autorizovaná školení Microsoft, Oracle, Apple, Adobe, SCO/Unix, Linux, HP, IBM, SUN, BlackBerry. Více než 1578 druhů kurzů v aktuální nabídce.
  http://www.gopas.cz

 5. SKART komplex s.r.o., Šenov

  Nabízíme služby komerční spisovny. Provádíme archivaci, správu a ukládku dokumentů ve vlastní spisovně i ve spisovnách klientů, archivaci dat, elektronickou evidenci písemností, skartaci a vypracování metodických pomůcek.
  http://www.skart.eu

 6. A.L.C.Z. a.s., Praha-Horní Počernice

  Archivace a skladování spisů, kompletní péče o spisy, uložení, doprava, digitalizace, skartace, poradenství a rady s archivací.
  http://www.alcz.cz

 7. Systematic a.s., Praha-Lhotka

  Naše firma provádí archivace, skartace, správu, úschovu, likvidace, skenování a zakládání dokumentů. Komerční spisovna a sdružený archiv. Dále nabízíme spisovou službu, zakládání, uspořádání, správu a vybavení archivů a spisoven. Krabice a boxy.
  http://www.systematic.cz

 8. INKAM, Praha-Hostivař

  Poskytujeme služby archivace, skartace, evidence, skenování a likvidace dokumentů. Poradenství při zakládání správě nebo likvidace archivů a spisoven. Prodáváme archivní krabice, spony, obaly a pomůcky. Spisová služba a správa dokumentů v praxi.
  http://www.inkam.cz

 9. REISSWOLF likvidace dokumentů a dat, s.r.o., Kralupy nad Vltavou

  Bezpečná externí likvidace nosičů dat - dokumenty a jiné písemnosti, magnetické pásky, diskety, CD disky, HDD, mikrofiše apod. Archivace, skartace.
  http://www.reisswolf.cz

 10. Business Institut s.r.o., Praha 10

  Business Institut se řadí mezi přední poskytovatele vzdělání v oblasti ekonomie, managementu, marketingu a práva. Business Institut nabízí unikátní vzdělávací programy MBA, BBA a dále zajišťuje firemní poradenství a odborné semináře.
  http://www.businessinstitut.cz

 11. skoleni-kurzy.eu, Brno

  Rekvalifikační kurzy a/nebo školení z mnoha oborů
  http://www.skoleni-kurzy.eu

 12. 11. ZŠ Plzeň, Plzeň-Jižní Předměstí

  Základní škola pro 550 žáků s družinou, běžnými, speciálními a sportovními třídami.
  http://www.zs11.plzen-edu.cz

 13. Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s., Praha-Smíchov

  VŠMIE poskytuje prakticky zaměřené, vysokoškolské, bakalářské (Bc.) studium v oborech Aplikovaná informatika, Manažerská ekonomika, Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě. Všechny obory poskytují unikátní kombinaci 3 oblastí manažerského vzdělání - ekonomiky, informatiky a práva. Studovat lze jak prezenční (denní) nebo kombinovanou (dálkovou) formou. Lze zvolit i individuální studijní plán. Klademe důraz na osobní přístup ke studentovi a respektování časových možností u pracujících.
  http://www.vsmie.cz

 14. Akademie Jana Amose Komenského, o.s. oblast Chrudim, Široká 29, 537 01 Chrudim IV

  Rozvoj a realizace systému celoživotního vzdělávání dospělých v širokém spektru vědních oborů i zájmových oblastí.
  http://www.akademiechrudim.cz

 15. ENVIC, občanské sdružení, Plzeň-Vnitřní Město

  Možnost zapůjčení knih z oblasti životního prostředí.
  http://www.envic-sdruzeni.cz

 16. Domov mládeže, Ostrava-Hrabůvka, Krakovská 1095, Ostrava-Hrabůvka

  Domov mládeže ubytovává a stravuje žáky a studenty středních a vyšších škol. Ubytování zajišťujeme převážně ve 2 lůžkových pokojích. Nabízíme internet, knihovnu, posilovnu, TV, kulečník aj. Dobré spojení do všech škol. Ubytováváme také studenty VŠ.
  http://www.dmostrava.cz

 17. Vyšší odborná škola zahradnická a Střední zahradnická škola, Mělník

  Vyšší odborná škola zajišťující výuku tříletého oboru a bakalářského oboru zahradní a krajinná tvorba. Možnost dálkového studia.
  http://www.zas-me.cz

 18. Střední škola gastronomická a hotelová, s.r.o., Praha-Braník

  7.800 úspěšných absolventů od r. 1991. Denní i dálkové studium maturitních a výučních oborů. Maturita/výuční list při zaměstnání pro absolventy všech výučních oborů a ZŠ. Kuchař-číšník, Gastronomie, Hotelnictví, Podnikání, Cestovní ruch.
  http://www.ssgh-praha.cz

 19. Jesle Jahůdka, Praha-Košíře

  Soukromé mateřské centrum pro děti ve věku od 1 do 3 let. Jesle sídlí v krásném objektu s velkou zahradou. Příjemné prostředí, individuální přístup a kvalifikovaný personál je pro nás samozřejmostí.
  http://www.jeslejahudka.cz

 20. KinderGarten, s.r.o., Praha-Chodov

  Provozujeme mezinárodní anglické jazykové školky pro děti ve věku 2-6 let. Lektoři jsou rodilými mluvčími. Nabízíme svoz dětí vlastním minibusem, hlídání dětí mimo otevírací dobu, mimoškolní aktivity, zájmové kroužky, dohled lékařů.
  http://www.kindergarten.cz

 21. Dětské centrum Čtyřlístek Opava, Opava-Předměstí

  Poskytování kompletní péče o opuštěné děti a sirotky.
  http://www.dcctyrlistek.cz

 22. Anglo-americká vysoká škola, o.p.s., Praha-Malá Strana

  Akreditované bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině. Studium je založené na amerických a britských tradicích. Multikulturní prostředí, užší studijní skupiny. Nabízíme možnost studia na partnerských univerzitách v USA, výměnné pobyty na evropských univerzitách v rámci programu Erasmus. Studijní obory jsou Ekonomika a management, Mezinárodní vztahy a diplomacie, Komparativní právo a Humanitní studia. MBA program s akreditací AACSB ve spolupráci s Chapman University, USA.
  http://www.aauni.edu

 23. Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, Valtice

  Provoz školního statku.
  http://www.svisv.cz

 24. Veselá školka s.r.o., Praha-Stodůlky

  Školička pro vaše děti již od 2 let. Součástí školky je zahrada, tělocvična, ložnička, herny. Ke každému dítěti přistupujeme jako k osobnosti, která má individuální potřeby. Už po pár týdnech jsou výsledky naší práce znatelné. Množství zájmových aktivit a kroužků. Plavání, tenisový a pohybový kroužek, hudební kroužek a výuka hry na flétnu, tvořivá dílna. Vše je v ceně školného.
  http://www.veselaskolka.cz

 25. Dům dětí a mládeže Chomutov, Chomutov

  Středisko volného času pro děti, mládež i dospělé. Nabídka různých zájmových aktivit, seminářů a kurzů.
  http://www.ddmcv.cz

 26. Zásoby, s.r.o., České Budějovice 2

  Spisovna, archiv a ukládání dat a písemností. Poskytujeme služby v oblasti archivace, skartace, správy, zakládání, evidence a likvidace dokumentů. Nabízíme poradenství při zřizování podnikových archivů.
  http://www.spisovna.cz

 27. TSM, spol. s r. o., Vyškov-Předměstí

  Pořádáme jednodenní i vícedenní vzdělávací kurzy, semináře, školení v oblasti: ekonomika, účetnictví, právo, clo, archiv, byty, personalistika, školy, státní správa, komunikační dovednosti, počítačové kurzy aj. Akreditace MV ČR, MŠMT, ISO 9001:2000.
  http://www.tsmvyskov.cz

TOPlist