Zdravotnické potřeby

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické zboží a léčiva » Zdravotnické potřeby

 

 1. Elektrické skútry pro seniory a handicapované, Zlín

  Prodej, servis a kompletní renovace použitých elektrických tříkolových skútrů pro seniory a handicapované. Jsme rodinná firma, působíme v České a Slovenské republice. Poradenskou službu zajišťuje vozíčkář s dlouholetými zkušenostmi z používání těchto skútrů.
  http://www.skutry-pro-postizene.com/

 2. ALTEST - Jiří Mrnuštík , Brno-Černá Pole

  Prodáváme testy na alkohol pro orientační měření alkoholu v krvi - ALTEST. Detekční trubičky. Nabízíme digitální detektory CA2000, testy, analyzátory AL5000, CA 2000, alkotesty HC207, altesty, alkoholtesty, alcotesty 7410, testery 6510, Alcosensory.
  http://www.altest.cz

 3. INVAZ s. r. o., Vítězná-Kocléřov

  Výroba a prodej textilních látek pro zdravotnictví.
  http://www.vltsro.cz

 4. STRETCH s.r.o. , Pečky

  Kompletní dodávky pro firmy: pracovní oděvy, reklamní textil (trika, mikiny, vesty, bundy), reklamní předměty, froté, batohy, tašky, ochranné pomůcky (rukavice, brýle, přilby), obuv, drogerie, strojové vyšívání, tisk. Poskytujeme náhradní plnění.
  http://www.stretch.cz

 5. UNTRACO, v. o. s., Ostrava-Poruba

  Výhradní zastoupení dánské firmy Abena pro ČR a SR. Nabízíme savé pomůcky pro inkontinentní řady Abri, kosmetika Skincare, dětské pleny Bambolina, dámské hygienické vložky Private. Zdravotnický spotřební materiál (rukavice, návleky).
  http://www.abena.cz

 6. MEDICA FILTER, s.r.o. , Kašperské Hory

  Dodáváme zdravotnický materiál pro lékaře, ordinace, lékárny, lázeňská zařízení a balnea provozy, záchranné a zdravotní dopravní služby, ústavy sociální péče i nemocnice. Vyrábíme a dodáváme sterilní operační sety, operační roušky, operační pláště a doplňky, profesní oděvy a obuv, konfekci, antistatické oděvy a obuv do čistých prostor, ostatní spotřební materiál z netkaného textilu, obvazový materiál a inkontinentní pomůcky. Nabízíme optimalizaci nákladů na zdravotnické prostředky a materiál.
  http://www.medicafilter.cz

TOPlist