Zdravotnické služby

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické služby

 

 1. Reiki Praha, Karlovy Vary - Reiki Akademie, Merklín

  Karel Putz - Mistr Reiki - nabídka kurzů Reiki různých druhů a směrů. Reiki léčení nejrůznějších fyzických, emocionálních, mentálních a dalších problémů, konzultace jak osobní tak i dálkové. Reiki kurzy provádíme osobně v Praze, Karlových Varech.
  http://www.reiki-akademie.cz

 2. Kraniosakrální terapie a energetické léčení, Praha 8

  Zvu vás na ošetření kraniosakrální terapií (biodynamikou, masáže lymfatické a léčebné a také vás srdečně zvu na moje kurzy kraniosakrální terapie a energetického léčení, které jsou určené pro každého, kdo má o tématiku opravdový zájem a na moje semináře vesmírného terapeutického tance, které pořádám v Praze i jinde.
  http://www.kranio-sakralni-terapie.cz

 3. Jednoduše zdraví - detoxikace, zdraví, zdravá výživa, Merklín

  Portál Jednoduse zdraví poskytuje informace o zdraví, jak se uzdravit, co je možné pro sebe a své zdraví udělat. Naleznete u nás širokou škálu BIO-výrobků, éterické oleje, ionizátory vody, různé nástroje a dovednosti jak uzdravit sebe a své okolí.
  http://www.jednoduse-zdravi.cz/

 4. Psycholog Hradec Králové, Hradec Králové

  Psychoterapeutické centrum Hradec Králové vede MUDr. Elena Křivková, která se zaměřuje na propojování psychiatrické a psychoterapeutické péče, kombinaci psychoterapie a farmakoterapie, poruchy osobnosti, závislost na alkoholu a návykových látkách.
  http://www.psycholog-hradec-kralove.cz/

 5. Zubní ordinace Zlín, Zlín

  Stomatologické ošetření pro děti a dospělé v centru města Zlína.
  http://www.teradent.cz

 6. Rada z nebe, Bukovice

  Automatická kresba diagnostická, předávání léčivé energie, hlubinná regresní terapie. Relaxační a meditační sezení, zaměření na duchovní příčiny nemocí a pomoc s jejich vyléčením.
  http://www.radaznebe.webnode.cz/

 7. Samarita - soukromá pečovatelská služba, Kamenický Šenov

  Služby jsou vhodné pro lidi, kteří nechtějí být umístěni v sociálním zařízení, chtějí žít ve svém domově a přitom už jejich síly nestačí na péči o vlastní osobu, natož o domácnost nebo dům. Mnoho seniorů je osamělých, má rodinu daleko nebo jsou její členové časově velmi vytíženi. Nabízíme služby osobní asistentky, která se o vše potřebné postará za vás v čase, který si sami určíte. Pro své klienty poskytujeme zdarma poradenství. Možnost individuální ceny.
  http://www.samarita.cz

 8. TeamPrevent - PREPO, s.r.o., Praha-Nusle

  Evropský lídr v poskytování BOZP a PO služeb, pracovně lékařské péče, nadstandardní zdravotní péče, prodej a servis hasicích přístrojů a ISO systémů řízení kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce (BOZP). Vytváříme komplexní systémy péče o zaměstnance šitých na míru potřeb zaměstnavatelů v souladu s legislativou. Cílená prevence nemocí z povolání a pracovních úrazů. Nabízíme specializované poradenství BOZP v oboru ergonomie, fyziologie, psychologie a hygiena práce.
  http://www.teamprevent.cz

 9. Pro psychickou pohodu, Brno

  Chci upozornit zejména na Léčivé vzkazy Andělů - obrázky s energií. Vznikají intuitivní automatickou kresbou, bývají doplněné vzkazy Andělů pro Vás. Můžete vybírat z fotogalerie hotových obrázků nebo si nechat zhotovit kresbu na přání. Dále na stránkách najdete i přednášky, motivační videa a články na téma rozvoj osobnosti a jak na naplněný život.
  http://infomarket.web112.cz/kategorie/lecive-vzkazy-andelu-pro-vas/

 10. Poradna rozvoje osobnosti, Pardubice

  Věnuji se poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Pomohu Vám při řešení stresových a krizových situací, osobních problémů, partnerských a pracovních vztahů, zvyšování psychické odolnosti a sebevědomí.
  http://

 11. RE-spa masážní studio Vlasta Urbánková, Praha 8 - Čimice

  Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. Rekondiční masáž, relaxační SPA masáž, medová masáž, čokoládová masáž, Hot Stones masáž lávovými kameny, tibetská masáž, lulur masáž, kokosová masáž, anticelulitidní masáž, indická masáž, rituální masáž, těhotenská masáž, dětská masáž, pepřová masáž, rehabilitační prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás.Sídlíme v areálu sanatoria Achillea v Praze 8-Čimice.
  http://www.re-spa.cz

 12. Česká-sanita,s.r.o., Liberec

  Naše firma se specializuje na převoz raněných, nemocných a infekčních pacientů. Převážíme také krev, krevní deriváty a biologický materiál.
  http://

 13. Centrum zdraví LuciLife , Ivančice

  Nabízíme vyšetření léčitelem, komplexní vyšetření terapeutickým přístrojem, lékařskou poradnu. Prodej přírodních produktů na detoxikaci, imunitu, artrózu, alergii, astma, ekzém, bolesti hlavy, srdeční onemocnění, cukrovku, únavu, stres, aj.
  http://www.lucilife.cz

 14. Ing. Ivo Wiesner, CSc., České Budějovice 2

  Nabízím poradenství v oblasti homeopatie.
  http://www.homeodarius.cz

 15. Helena Brejchová , Strakonice II

  Nabídka vykládání tarotu, odstraňování alergie, bylinkářství. Pořádání besed. Novinářská a spisovatelská činnost.
  http://www.helabrejchova.cz

 16. Jaroslav Hrabě , České Budějovice 6

  Nabízíme reiki kurzy, léčení, vyhledání a zrušení geopatogenních zón. Poskytujeme poradenství v oblasti rozvoje osobnosti.
  http://www.jaroslavhrabe.cz

 17. Jaroslava Olžbutová , Písek-Vnitřní Město

  Pořádání kurzů a přednášek v oblasti osobního rozvoje, zasvěcení do Reiki, Dikša, astrologie a Bachovy květové esence.
  http://www.uvodnaru.cz

 18. CENTRUM PREVENTIVNÍ MEDICÍNY, s.r.o., České Budějovice 2

  Diagnostika zdravotního stavu, stimulace a stabilizace CNS. Nabídka akupunktury, rekondičního cvičení, poradenství, kurzů a školení.
  http://www.preventivnimedicina.estranky.cz

 19. Ayurveda Clinic, s.r.o. , Slapy

  Provozování léčebného centra pro obnovu a udržení zdraví. Nabídka masáží, léčebných procedur, fytoterapie, detoxikace těla a jógy cvičení.
  http://www.ayurvedaclinic.eu

 20. Alice Bláhová , České Budějovice 5

  Odstraňování psychických a fyzických problémů a emočních bloků metodou EFT. Nabídka kurzů EFT, autopatie a nové medicíny.
  http://www.blaho.webnode.cz

 21. Konzultační centrum Dr. Zheng, Tábor

  Ordinace, poradenství, e-shop. Nabízíme produkty tradiční čínské medicíny a ručně míchané bylinné směsi přesně na míru vašim obtížím. Kožní a vnitřní problémy - ekzémy, svědění kůže, akné, lupénka, bércové vředy, alergie, ženské a mužské potíže.
  http://www.zheng.cz/

 22. Tradiční čínská medicína na Moravě, Zábřeh na Moravě

  Nestátní zdravotnické zařízení v oboru rehabilitace, jehož součástí je ordinace tradiční čínské medicíny. Léčba bolestivých stavů pooperačních, poúrazových ale i dalších, kde běžné postupy nezabírajíll Akupunktura, akupresura, čínské byliny, dietetika, moxa, kosmetická akupunktura, masáže, baňkování. Diagnostiku a terapie provádí certifikovaný terapeut čínské medicíny.
  http://www.refitvlsav.webnode.cz

 23. Metoda RUŠ, Hradec Králové 3

  Psycholožka Mgr. Petra Částková s 12letou praxí nabízí řešení psychických i fyzických problémů alternativními terapeutickými metodami - metoda RUŠ a Rodinné konstelace. Arteterapie. Hradec Králové.
  http://www.psychoterapeutka.eu

 24. CENTRUM KRÁSNÉHO TĚLA, Praha 3

  Profesionální bezbolestná liposukce, omlazení pleti, IPL-odstranění pig. skvrn, žílek, trvalá depilace i světlé chloupky, bělení zubů, permanentní make up, tetovaní, masáže, solárium.
  http://www.centrumkrasnehotela.cz

 25. Šamanská poradna Přístav 69, Praha 9

  Pomocí šamanských metod léčíme nemoci těla i duše. Pořádáme semináře zaměřené na růst vědomí a na zlepšení kvality života.
  http://www.pristav69.cz/

 26. Soukromá klinika LOGO s.r.o., Brno-Štýřice

  Jsme soukromá klinika pro vady řeči a sluchu. Logoped - klinická logopedie a psychologie, koktavost, psychiatrie, neurologie, biofeedback, ORL. Dále nabízíme ušní, nosní, foniatrie, audiologie, rehabilitace, masáže, speciální soukromá mateřská škola.
  http://www.moje-klinika.cz

 27. Genomia s.r.o., Plzeň-Skvrňany

  Provoz genetické laboratoře zaměřené na veterinární diagnostiku nemocí psů a koček.
  http://www.genomia.cz

 28. Sociální služby města Přerova, Přerov I-Město

  Poskytování sociálních služeb.
  http://www.ssmp.cz

 29. A Kluby České republiky, o.p.s., Brno-město

  Poskytování sociálního poradenství při boji se závislostmi na alkoholu, jiných návykových látkách a hazardním hráčství.
  http://www.akluby.cz

 30. Medicontact, s.r.o. , Brno - Židenice

  Prodej lékařských praxí a zdravotnických zařízení.
  http://www.medicontact.cz

TOPlist