Zdravotnické služby v Praze

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické služby v Praze

 

  1. Aest dermoestetika, Praha-Dolní Měcholupy

    Péče o tělo, IPL permanentní - trvalá epilace ochlupení. Dermokosmetický salón péče o pleť, vrásky, povadlou pleť, pokožku těla, akné, vlasy. Pleťové i tělové masky a zábaly, chemický peeling. Pěstící, dekorativní kosmetika, poradenství, prodej. Provádíme analýzu pleti přístrojem SAM. Zmírnění projevů celulitidy, zpevnění pokožky masážním zařízením LPG LIPO M6. Součástí programu hubnutí a modelace postavy je analýza přístrojem BODYSTAT1500. Lymfodrenáže, Lymfoven. Výživové poradenství, nadváha.
    http://www.aest.cz

  2. CENTRUM KRÁSNÉHO TĚLA, Praha 3

    Profesionální bezbolestná liposukce, omlazení pleti, IPL-odstranění pig. skvrn, žílek, trvalá depilace i světlé chloupky, bělení zubů, permanentní make up, tetovaní, masáže, solárium.
    http://www.centrumkrasnehotela.cz

  3. Kraniosakrální terapie a energetické léčení, Praha 8

    Zvu vás na ošetření kraniosakrální terapií (biodynamikou, masáže lymfatické a léčebné a také vás srdečně zvu na moje kurzy kraniosakrální terapie a energetického léčení, které jsou určené pro každého, kdo má o tématiku opravdový zájem a na moje semináře vesmírného terapeutického tance, které pořádám v Praze i jinde.
    http://www.kranio-sakralni-terapie.cz

  4. RE-spa masážní studio Vlasta Urbánková, Praha 8 - Čimice

    Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. Rekondiční masáž, relaxační SPA masáž, medová masáž, čokoládová masáž, Hot Stones masáž lávovými kameny, tibetská masáž, lulur masáž, kokosová masáž, anticelulitidní masáž, indická masáž, rituální masáž, těhotenská masáž, dětská masáž, pepřová masáž, rehabilitační prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás.Sídlíme v areálu sanatoria Achillea v Praze 8-Čimice.
    http://www.re-spa.cz

  5. Šamanská poradna Přístav 69, Praha 9

    Pomocí šamanských metod léčíme nemoci těla i duše. Pořádáme semináře zaměřené na růst vědomí a na zlepšení kvality života.
    http://www.pristav69.cz/

  6. TeamPrevent - PREPO, s.r.o., Praha-Nusle

    Evropský lídr v poskytování BOZP a PO služeb, pracovně lékařské péče, nadstandardní zdravotní péče, prodej a servis hasicích přístrojů a ISO systémů řízení kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce (BOZP). Vytváříme komplexní systémy péče o zaměstnance šitých na míru potřeb zaměstnavatelů v souladu s legislativou. Cílená prevence nemocí z povolání a pracovních úrazů. Nabízíme specializované poradenství BOZP v oboru ergonomie, fyziologie, psychologie a hygiena práce.
    http://www.teamprevent.cz

TOPlist