Zdravotnické zboží a léčiva

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické zboží a léčiva

 

 1. Vegall, doplňky stravy na bázi včelích produktů, Vrbno pod Pradědem

  Přírodní preparáty určené ženám i mužům. Základní složkou nabízených a představených doplňků stravy je včelí mateří kašička, květní a fermentovaný pyl, sójové izoflavony a fytoestrogeny z červeného jetele. Nejznámějším produktem je doplněk stravy Sarapis, který je určen ženám zejména k použití při potížích v klimakteriu. Složení Sarapisu je široké, obsahuje pyly, mateří kašičku, vitamíny, koenzym Q 10, beta-karoten, železo a selen. Preparát napomáhá překonávat potíže v období přechodu. Dalším přípravkem pro ženy je Sarapis Soja. Kromě včelích produktů navíc obsahuje izoflavony z červeného jetele a sóji. Na dnešním obrovském trhu s doplňky stravy pro ženy v klimakteriu je náš Sarapis a Sarapis Soja na předních místech v oblíbenosti. Na trh dodáváme ovšem i přípravky určené speciálně mužům jako je Sarapis pro muže či Ženšen forte plus, které mohou pomoci při sexuálních i psychických potížích, problémech s močovým měchýřem, prostatou či jinými neduhy. Každému, i dětem je určeno vitaminové tonikum Minavit, které se vyznačuje výborným složením a vlastnostmi. Osobám s kloubními potížemi je určen preparát RheumaBasan.
  http://www.vegall.cz

 2. OMA IMPEX CZ, s.r.o., Praha-Nové Město

  Prodáváme ajurvédské doplňky stravy GCM-N sirup proti kašli, Livlon na regeneraci jater, Gynocalm pro ženy, Rejunova pro muže, Smriti na paměť, Vydactin ovlivňuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, Hemheal mast k péči hemeroidy, Kumkumadi Lepana.
  http://www.om-ayur.cz

 3. OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o., Teplice

  Zajišťujeme měření zraku profesionálním optometristou, aplikace a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, zvlhčujících kapek do očí, rámečků, dalekohledů. Zhotovení a servis brýlí.
  http://www.optika-simunkova.cz

 4. e-maser.cz, Horné Srnie

  Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...
  http://www.e-maser.cz/

 5. Patch-It, Brno

  Oficiální distributor detoxikačních náplastí Patch-It společnosti Nutriworks. Detoxikační náplast Patch-It je náplast určená k detoxikaci organismu, podpoře kvalitního spánku a celkové fyzické a psychické relaxaci.
  http://www.relaxnaplast.cz

 6. MEDICA FILTER, s.r.o. , Kašperské Hory

  Dodáváme zdravotnický materiál pro lékaře, ordinace, lékárny, lázeňská zařízení a balnea provozy, záchranné a zdravotní dopravní služby, ústavy sociální péče i nemocnice. Vyrábíme a dodáváme sterilní operační sety, operační roušky, operační pláště a doplňky, profesní oděvy a obuv, konfekci, antistatické oděvy a obuv do čistých prostor, ostatní spotřební materiál z netkaného textilu, obvazový materiál a inkontinentní pomůcky. Nabízíme optimalizaci nákladů na zdravotnické prostředky a materiál.
  http://www.medicafilter.cz

 7. Optika-Stribro.cz , Stříbro

  Prodejna, eshop a ordinace na sluneční a dioptrické dámské a pánské brýle. Prodáváme značky Adidas, Bogner, Brendel, Davidoff, Chanel, Jaguar, Moxxi, Quiksilver, Prada, Puma, Replay i RayBan. Provádíme aplikaci kontaktních čoček a měření zraku.
  http://www.optika-stribro.cz

 8. RNDr. Zdeněk Martinásek, Otnice

  Svítidla a osvětlení. Vyrábíme světla, lampy, kuchyňské, bodové a diodové osvětlení, průmyslová svítidla, osvětlení strojů, osvětlení pro šicí stroje, lampy k nemocničním lůžkům, stolní pracovní lampy, svítidla pro obráběcí stroje, lampy na notové pulty, svítící čepice, čelovky, ohebné husí krky, trubky flexibilní, halogenová světla, halogenové a nábytkové lampy. Provádíme zakázkovou výrobu dle návrhu zákazníka. Pracujeme rychle a se zárukou.
  http://www.martinasek.cz

 9. AstraZeneca Czech Republic, s. r. o., Praha-Smíchov

  Prodej léčiv a farmaceutických přípravků.
  http://www.astrazeneca.cz

 10. Dr. Peithner Prag s.r.o., Praha-Nusle

  Dovoz homeopatických jednosložkových a kombinovaných preparátů. Pořádání seminářů pro lékaře a lékárníky. Vydávání odborné literatury.
  http://www.peithner.cz

 11. Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE , Brodek u Konice

  Vyrábíme a prodáváme bylinné tinktury z pupenů rostlin. Pro výrobu tinktur i ostatních výrobků používáme především vlastní suroviny, které pečlivě sledujeme a kontrolujeme. Léčivé rostliny máme pod kontrolou od jejich zasetí až po finální zpracování.
  http://www.nadeje-byliny.eu

 12. Ortoservis, s.r.o. , Praha-Libeň

  Nabízíme široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a seniory. Dodáváme mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, nástavce na WC, madla, sedačky do vany, chodítka, berle atp. Dodávky a servis po celé ČR.
  http://www.ortoservis.cz

 13. Domácí lékárna, Ústí nad Labem-centrum

  Internetová lékárna prodávající kosmetiku, vitamíny, lékárničky, minerály, antioxidanty, obvazy. V našem sortimentu také naleznete přípravky na hubnutí, dietní potraviny, doplňky stravy, přípravky pro zvýšení potence, dětské přípravky, kontaktní čočky, opalovací krémy, přípravky proti akné, bolesti hlavy, únavě. Nabízíme též značky VICHY, BIODERMA, BOTOCEUTICAL, SEBA MED, EUCERIN. Nabídka poradenství a možnost osobního odběru.
  http://www.domacilekarna.eu

TOPlist