Zdravotnické zboží a léčiva v Praze

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické zboží a léčiva v Praze

 

 1. AstraZeneca Czech Republic, s. r. o., Praha-Smíchov

  Prodej léčiv a farmaceutických přípravků.
  http://www.astrazeneca.cz

 2. Dr. Peithner Prag s.r.o., Praha-Nusle

  Dovoz homeopatických jednosložkových a kombinovaných preparátů. Pořádání seminářů pro lékaře a lékárníky. Vydávání odborné literatury.
  http://www.peithner.cz

 3. e-maser.cz, Horné Srnie

  Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...
  http://www.e-maser.cz/

 4. OMA IMPEX CZ, s.r.o., Praha-Nové Město

  Prodáváme ajurvédské doplňky stravy GCM-N sirup proti kašli, Livlon na regeneraci jater, Gynocalm pro ženy, Rejunova pro muže, Smriti na paměť, Vydactin ovlivňuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, Hemheal mast k péči hemeroidy, Kumkumadi Lepana.
  http://www.om-ayur.cz

 5. Ortoservis, s.r.o. , Praha-Libeň

  Nabízíme široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené a seniory. Dodáváme mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, nástavce na WC, madla, sedačky do vany, chodítka, berle atp. Dodávky a servis po celé ČR.
  http://www.ortoservis.cz

TOPlist