Zdravotnictví

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví

 

 1. Veterinární ordinace VM-vet Břeclav, Břeclav

  Léčebná a preventivní veterinární činnost, pohotovost, stříhání a úprava srsti psů
  http://www.vmvet.cz

 2. poradenství,diagnostika podle TČM, Kameničky

  Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% všech těchto komponentů potřebných pro jeho práci.
  http://www.obnovazdravi.cz

 3. Psycholog Hradec Králové, Hradec Králové

  Psychoterapeutické centrum Hradec Králové vede MUDr. Elena Křivková, která se zaměřuje na propojování psychiatrické a psychoterapeutické péče, kombinaci psychoterapie a farmakoterapie, poruchy osobnosti, závislost na alkoholu a návykových látkách.
  http://www.psycholog-hradec-kralove.cz/

 4. TeamPrevent - PREPO, s.r.o., Praha-Nusle

  Evropský lídr v poskytování BOZP a PO služeb, pracovně lékařské péče, nadstandardní zdravotní péče, prodej a servis hasicích přístrojů a ISO systémů řízení kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce (BOZP). Vytváříme komplexní systémy péče o zaměstnance šitých na míru potřeb zaměstnavatelů v souladu s legislativou. Cílená prevence nemocí z povolání a pracovních úrazů. Nabízíme specializované poradenství BOZP v oboru ergonomie, fyziologie, psychologie a hygiena práce.
  http://www.teamprevent.cz

 5. e-maser.cz, Horné Srnie

  Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...
  http://www.e-maser.cz/

 6. RE-spa masážní studio Vlasta Urbánková, Praha 8 - Čimice

  Nabízíme ty nejrozmanitější regenerační, anticelulitidní, relaxační a léčivé masáže, zábaly a SPA procedury. Rekondiční masáž, relaxační SPA masáž, medová masáž, čokoládová masáž, Hot Stones masáž lávovými kameny, tibetská masáž, lulur masáž, kokosová masáž, anticelulitidní masáž, indická masáž, rituální masáž, těhotenská masáž, dětská masáž, pepřová masáž, rehabilitační prohřívací masáž. Přijďte se nechat hýčkat. Ke každé vybrané masáži je možno zakoupit dárkový poukaz a pokud necháte rozhodnutí na obdarovaném jsou k dispozici univerzální poukazy. Kontaktujte nás.Sídlíme v areálu sanatoria Achillea v Praze 8-Čimice.
  http://www.re-spa.cz

 7. Patch-It, Brno

  Oficiální distributor detoxikačních náplastí Patch-It společnosti Nutriworks. Detoxikační náplast Patch-It je náplast určená k detoxikaci organismu, podpoře kvalitního spánku a celkové fyzické a psychické relaxaci.
  http://www.relaxnaplast.cz

 8. Domácí lékárna, Ústí nad Labem-centrum

  Internetová lékárna prodávající kosmetiku, vitamíny, lékárničky, minerály, antioxidanty, obvazy. V našem sortimentu také naleznete přípravky na hubnutí, dietní potraviny, doplňky stravy, přípravky pro zvýšení potence, dětské přípravky, kontaktní čočky, opalovací krémy, přípravky proti akné, bolesti hlavy, únavě. Nabízíme též značky VICHY, BIODERMA, BOTOCEUTICAL, SEBA MED, EUCERIN. Nabídka poradenství a možnost osobního odběru.
  http://www.domacilekarna.eu

 9. Vladimíra Martinková, Raduň

  Poskytování pečovatelských a ošetřovatelských služeb v domácím prostředí klienta 24 hodin denně. Pro všechny věkové kategorie - seniory a zdravotně znevýhodněné. Asistence handicapovaným a postiženým. Zajištění lékařské péče. Vyřizování na úřadech.
  http://www.sluzby-rodine.cz

 10. Agentura Slunce, o.p.s. , Ostrava-Zábřeh

  Nabízíme služby domova pro seniory a zdravotně znevýhodněné spoluobčany.
  http://www.agenturaslunce.cz

TOPlist